Gelecek’te 2 istifa 1 atama

 Gelecek’te 2 istifa 1 atama

Manisa’da Gelecek Partisi Yunusemre İlçe Başkanligi görevine Fevzi Çelenk atanırken aynı gün içerisinde Şehzadeler İlçe Başkanı Yunus Karadağ ve Kula İlçe Başkanı Atilla Özkaya partiden istifa etti.

İstifa eden Yunus Karadağ sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Gelecek Partisi Şehzadeler İlçe Başkanlığı görevimden mevcut konjoktörün kötü işlemesinden dolayı İl yönetiminin güven ortamını sarsacak davranış sergilemesinden ötürü bireysel yaptığım tüm üyelerimle istifa etmiş bulunmaktayım. Bu süreçte büyük emekleri olan değerli yönetici arkadaşlara teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

İstifa eden Atilla Özkaya sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, “Gelecek partisi Kula İlçe Başkanligi görevimden istifa ediyorum.Manisadaki güvensizlik ve saygısızlık ortamı ve insanlara verilen değer anlatılanla yaşananlar arasındaki fark yazıklar olsun dedirtcek seviyeye ulaştığı için artık heves kalmadı. Manisa malesef çok kötü gidiyor ama hala laylaylom..Yazık ki ne hevesle çıktık nerelere geldik” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde istifa eden Muhsin Seven’in yerine Yunusemre İlçe Başkanlığına atanan Fevzi Çelenk ise, “Yunusemre İlçe başkanlığı görevine seçilmesinden dolayı onur duyduğunu belirterek “Bu görevi layık gördükleri için il başkanımız ve yöneticilere teşekkür ediyorum. Yunusemre’de partimizin daha çok güçlenmesi ve daha geniş alanlara ulaşması için elimden geleni yapmaya çalışacağız. Önümüzde önemli bir seçim var. Bu seçimle güçlerimizi birleştirerek gece gündüz çalışacak ve hep birlikte hedefimize ulaşacağız” dedi.

Fevzi Çelenk’in atamasında konuşan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Muhsin Seven’le ilgili ihraç süreci başlamıştı. Bu süreçte de Muhsin Seven arkadaşımız istifa etti. Bazı görüşmeler yaptığı duyulmuştu. Bunun üzerine ikisi denk geldi. Onlara da teşekkür ediyoruz. İnsanlarla yollarımız ayrılabilir olgun ayrılmamız gerekiyor. Partimize gelen olduğu gibi giden de olabilir.

Kurucu il başkanımız maddi ve sağlık sorunlarından dolayı görevden ayrıldıktan sonra burada 3 arkadaşımız genel merkeze davet edildiler. Biri Muhsin Seven, biri Gizem Hanım ve Nurten Hanımdı. Ben 3 kişi hakkında artı ve eksilerini genel merkeze arz ettim. Genel Merkezimiz de Nurten başkanımızı uygun gördü. Ben kendisini çok başarılı görüyorum. Nurten başkanım anne, ev hanımı ve iş insanı. Zor şartlarda; covid ve ekonomik krizin olduğu bir ortamda bizi kırmayarak böyle bir zor göreve talip olduğu için şükranlarımı arz ediyorum” dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir