30 Ağustos bu ülkenin varoluşunun zaferidir

 30 Ağustos bu ülkenin varoluşunun zaferidir

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla açıklamada bulunan Manisa’daki bazı partilerin il başkanları, büyük zaferin 100 yılında aynı kararlılık ve aynı umutla nice bir yıllara erişileceğini dile getirdi.

Manisa’daki parti il başkanları yaptıkları açıklamalarla 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılını kutladı.

SEMİH BALABAN

“YAŞASIN CUMHURİYET”

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılının tüm inananlar, 21. Yüzyılın Kuvayı Milliyecileri tarafından coşkuyla kutlandığını ve kutlanacağını belirterek, 30 Ağustos’un Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin en iyi şekilde gerçeğe dönüştüğü gün olduğunu ifade etti. Balaban “Yaşasın tam bağımsız Türkiye, yaşasın Cumhuriyet ve Cumhuriyet’in yüce değerleri”dedi.

NURTEN ONULTMAK

“30 AĞUSTOS VAROLUŞ ZAFERİ!”

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Nurten Onultmak, 30 Ağustos’un bu ülkenin varoluşunun zaferi olduğunu belirterek, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılını büyük bir gurur ve onurla kutladıklarını söyledi.  Onultmak “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve kadınından erkeğine, gencinden çocuğuna kadar vatan için canını vermiş, ülkemizi emperyalistlerden kurtarmış ve yeni bir devlet kurmuş milletimize minnettarız. Bizler de Türkiye Cumhuriyeti ve  değerlerini sonsuza kadar yaşatmak için aynı kararlılıkla mücadele edeceğiz. Bugün 100. Yılını yaşadığımız büyük zafer hepimize kutlu olsun”dedi.

CANSIN TUNÇDİREK

“30 AĞUSTOS ŞANLI BİR DESTANDIR”

Deva Partisi Manisa İl Başkanı Cansın Tunçdirek ise,”Yüce Türk Milleti, emsalsiz kurtuluş mücadelesiyle ve kazandığı zaferlerle; Türk’ün bir tarih adı olduğunu ve yok edilmeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha açıkça ilan etmiştir. 30 Ağustos Zaferi, Atatürk’ün önderliğinde yüce Türk milletinin şanlı ordumuz ile birlikte yazdığı bir destandır. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal başta olmak üzere vatanları uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.”

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir