8 Eylül Futbol Sahası’nda aylar sonra ilk maç heyecanı

 8 Eylül Futbol Sahası’nda aylar sonra ilk maç heyecanı

Manisa’da amatör futbolun yükünü çeken ve yazın bakıma alınan 8 Eylül Futbol Sahası’nda yenileme çalışmaları tamamlandı ve aylar sonra ilk maç heyecanı yaşandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan saha yenileme çalışmasının tamamlanmasının ardından Tuncay Erkan Sezonu Manisa Süper Amatör Küme takımların B grubunda mücadele eden Karaköyspor Futbol Kulübü ile Lalelispor arasında ilk maç heyecanı yaşandı.

Sırada Ertuğrul Dilek ve diğerleri de var

Açılışa Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Buldu, Okul Sporları Şube Müdürü Fatih Umut Altınışık, Manisa Amatör Spor Kulüpleri (Manisa ASKF) Başkanı Erol Timur, Manisa Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı, Manisa Saha Komiserleri Derneği Başkanı Cavit Şenbilgiç, Manisa TÜFAD Başkanı Özer Şenoğlu, kulüp başkanları katıldı.

Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı, “17 ilçede gerçekten büyük yatırımlar var. Tek sıkıntımız Manisa idi. Manisa’da buradaki yatırımdan sonra Ertuğrul Dilek ve diğerleri de yenilenecek. Bu konuda bakanlığımıza sonsuz teşekkürler sunuyoruz” dedi.

Amatörün yükünü çekiyor

Manisa ASFK Başkanı Erol Timur, “Yeşil sahalarda söyleyecek bir şey yok. Hayırlı olsun. İnşallah gece maçı da oynatacağız teşekkür ediyorum” dedi. Manisa Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Mustafa Buldu,” Amatörün yükünü çeken en önemli sahalardan biriydi 8 Eylül Futbol sahası. Umarım bundan sonra keyifli müsabakaların izleneceği bir saha olur. Kazasız belasız bir sezon diliyorum” dedi.

Hüseyin Gazi Kılınç ve Tuncay Erkan anısına lokma hayrı yapıldı

Buldu ve Timur, görev süresini tamamlayan İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Ertem’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti. Ayrıca bu yıl Süper Amatör Küme sezonuna ismi verilen Tuncay Erkan ve 1. Amatör Küme’ye ismi verilen Hüseyin Gazi Kılınç anısına lokma hayrı gerçekleştirildi.

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir