Oylama yaptık Zafer İksir’i destekleyeceğiz

 Oylama yaptık Zafer İksir’i destekleyeceğiz

Manisa İYİ Parti’de tartışmalı destek açıklamaları sürüyor. Turgutlu İlçe Başkanı Önder Ertaş, “Hepinizin önünde oylama yaptık. Delegelerimizin yüzde 98 görüşüyle Zafer İksir’i destekleme kararı aldık” diyerek destek açıklamasında bulundu. Yunusemre, Şehzadeler, Akhisar ve Salihli’nin ardından Turgutlu’yla birlikte 5 büyük ilçeden destek açıklaması yapıldı.

Tunay Aktaş

Destek açıklamasının birçok insanı kızdıracağını da düşündüğünü söyleyen Önder Ertaş, “Pazar günü Manisa’mızın ve ülkemizin geleceğini belirleyecek il başkanlığı seçimine doğru gitmekteyiz.
Tüm delegelerimizle görüştük ve oylama yaptık yüzde 98 oranında delegelerimiz Ali Zafer İksir yönünde görüş bildirdi. Biz de delegelerimizle birlikte hareket ederek Ali Zafer İksir’i destekleme kararı aldık.

“HEPİNİZİN ÖNÜNDE OYLAMA YAPTIK”

Bu hiçbir delegenin oyuna ipotek koymak değildir. Çünkü bugün burada oylama yaptık. Hepinizin önünde.

Bu Manisa’mız için iyi olacak. Zafer İksir’in bizi en iyi şekilde temsil edeceğine emin olduğumuz için bu kararı aldık.

“AÇIKLAMANIN BİRÇOK İNSANI KIZDIRACAĞINI DA DÜŞÜNÜYORUM”

Bütün il başkan adaylarımız hepsi birbirinden kıymetli. Hepsiyle ortak çalıştım. Hiç kimsenin partimize darılmaya hakkı olmadığını düşünüyorum.
Fakat bu açıklamadan sonra birçok insanın kızacağını da düşünüyorum. Ama önemli olan İyi Parti, önemli olan Türkiye’nin geleceği. Tek amacımız var Ak Parti iktidarından kurtulmak. Ve bunun için bizi en iyi temsil edecek kişinin Avukat Zafer İksir olduğunu düşünüyoruz ve kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir