AKP’li Baybatur: CHP, Manisa’da rüya görüyor

 AKP’li Baybatur: CHP, Manisa’da rüya görüyor

AKP’li Baybatur,  CHP’li vekillerin daha önce Manisa’da birinci parti olduklarına yönelik açıklamasına dikkat çekerek, “Bu onlar için bir rüya. Gerçekleşmesi de mümkün olmayan bir durum. Ak Parti Manisa’da birincidir”dedi.

AKP Manisa İl Teşkilatı Manisa basınıyla bir araya geldi. Yunusemre Kültür Parkı’nda düzenlenen AKP Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, AKP MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir, Semra Kaplan Kıvırcık, İsmail Bilen, Mehmet Ali Özkan, Tamer Akkal, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve partililer katıldı.

“OY ORANIMIZ YÜZDE 4O’IN ALTINA DÜŞMEDİ”

AKP MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, anket raporlarına göre partisinin oy oranının yüzde 40-41’in altına düşmediğini belirterek, Manisa’da yaptırdıkları son ankette 5 milletvekilini rahatlıkla çıkarabildiklerini ifade ederek “Manisa’daki oy oranımız yüzde 30-40 bandında devam ediyor. Hani ekonomik sıkıntıların olduğu dönemde Manisa’da bazı muhalefet partisi milletvekilleri çıkıp Manisa’da ilk defa CHP’nin birinci olduğunu söylemişlerdi. Arkadaşlar bu onlar için bir rüya. Gerçekleşmesi de mümkün olmayan bir durum. AK Parti çok şükür Manisa’da yaptığı hizmetleriyle, milletvekilleriyle, teşkilatlarıyla beraber Manisa’da da birincidir, Türkiye’de de birincidir. Yapacağımız işlerimiz var mı elbette var. Daha çok çalışmamız gerekiyor. Biz önümüzdeki 2023 seçimlerinde hem Manisa’da hem Türkiye’de Cumhur İttifakıyla beraber yine Cumhurbaşkanımız birinci turda seçileceğini ve AK Parti’nin parlamentoda yakalaması gereken çoğunluğu Cumhur ittifakıyla sağlayacağını düşünüyoruz. Güneş tekrar doğdu”diye konuştu.

Toplantıda söz alan AKP Manisa Milletvekilleri Uğur Aydemir,  İsmail Bilen, Mehmet Ali Özkan, Semra Kaplan Kıvırcık ve Tamer Akkal da birer konuşma yaptı.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir