AKP’li Hızlı: Ekonomik sorunları görmezden gelmiyoruz

 AKP’li Hızlı: Ekonomik sorunları görmezden gelmiyoruz

AKP Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, tüm dünyanın ciddi bir ekonomik süreçten geçtiğini ve ülkemizdeki ekonomik sorunları da görmezden gelmediklerini kaydederek “Bir ekonomik pandemi süreci ve sonucunda bir hayat pahalılığı oldu. Biz de bu sıkıntılı süreçte kentimizde en fazla hangi kesimin etkilendiği ile ilgili bir fotoğraf çekmeye gayret ediyoruz”dedi.

Hülya Kılınç-Tunay Aktaş

AKP Manisa İl Başkanı Salih Hızlı, parti binasında il yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı toplantıda basın mensupları ile bir araya gelerek gündeme dair açıklamalarda bulundu.

“VATANDAŞIMIZIN HAYALLERİNE GÖRE POLİTİKA ÜRETİYORUZ”

Seçimlerin yaklaştığını ve 2023 yılı seçiminin çok önemli olduğunu ifade eden Hızlı, Manisa’da 150 bine yakın üyelerinin bulunduğunu ve bu üyeleri ziyaret ettiklerini belirterek “Ar-Ge başkanlığımız da bu yönde eğitimler gerçekleştiriyor. Bütün bu yaptığımız sistematik çalışmalar Cumhurbaşkanımız ve genel başkan yardımcımızın liderliğinde oluşturduğumuz bir yönetim mimarisi ile devam ediyor.  Sahadaki çalışmalar raporlarla genel merkezimize iletiliyor. Vatandaşlarımızın talepleri hayalleri doğrultusunda politikalar üretiyoruz.”diye konuştu.

“MANİSA’NIN HER AY FOTOĞRAFI ÇEKİLİYOR”

Parti genel merkezinde teşkilat başkanlığının yeni bir yönetim mimarisi oluşturduğunu ve bu oluşum çerçevesinde Manisa’nın bir aylık fotoğrafını çekerek bir rapor hazırladıklarını kaydeden Hızlı, raporda halkın beklenti ve sorunlarını ayrıntılarıyla ele aldıklarını ifade etti.

Salih Hızlı

“PANDEMİ SONUCUNDA HAYAT PAHALILIĞI OLDU”

2023’ün önemli bir seçim olduğunu ve sıkı çalıştıklarını ifade eden Hızlı, hazırlamış oldukları aylık raporla ilgili şunları söyledi “Bir ekonomik pandemi süreci oldu. Sonucunda bir hayat pahalılığı oldu. Biz de bu sıkıntılı süreçte en fazla hangi kesimin etkilendiği ile ilgili bir fotoğraf çekmeye gayret ediyoruz. Sabit gelirli insanlar bu pandemi süreciyle birlikte yaşanan ekonomik sıkıntıları daha fazla hissettiler. Bütün iyileştirmemeleri hükümetimiz gerçekleştiriyor. İl bazında bizler de kentimizdeki esnafla ilgili, tarımla ilgili, sanayi ile sıkıntıları raporumuzda genel merkezimize iletiyoruz. Dünya ciddi bir sıkıntılı süreçten geçiyor. Bunları görmeden olmaz. Biz sorunları görmezden gelmiyoruz. Manisa için eksik noktaları nasıl giderebiliriz ve tedbirler alınmalı gibi bu doğrultuda çalışmalar öneriyoruz. Bununla ilgili kısa ve uzun vadede önlemler alınıyor. Tarım ile ilgili bir mesele çözülecekse çiftçimizin de yapması gerekenler var. Bu sorunlar birlikte çözülecektir.”

“İKTİDAR OLMA SORUMLULUĞUMUZ VAR”

Saha çalışmalarından bahseden Hızlı, “Biz ince eleyip sık dokuyoruz. Bize verilen bir sorumluluk var. İktidar olmak ve ülkeyi yönetmek gibi bir sorumluluğumuz var. Türkiye’nin gelmiş olduğu durumda bu şekilde üst seviye organizasyonlarla mümkün oluyor.” şeklinde konuştu.

AKP Manisa Ar-Ge’den sorumlu il Başkan Yardımcısı Şemsettin Şahin de, geçmişte ve önümüzdeki günlerde yapacak oldukları eğitim çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir