Akşener: El ele vereceğiz ve bu harami düzeni birlikte yıkacağız

 Akşener: El ele vereceğiz ve bu harami düzeni birlikte yıkacağız

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Salihli’de “Senin çocuğun işsizken beş maaş alan, hiçbir şey yapmayan danışmanlar var bu ülkede. El ele vereceğiz ve bu harami düzeni birlikte yıkacağız.”dedi.

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Manisa Salihli’ye gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, sokaklarda halkın sorunlarını dinledi, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
“BİRBİRİMİZLE ÇARPIŞTIRILDIK”
Akşener, Manisa Salihli’de yaptığı konuşmada, 20 Ocak 2020’den beri il il, ilçe ilçe gezdiğine işaret ederek “ Uzun bir zamandır seçmen velinimet olmaktan çıktı bu ülkede. Bize ait olmayan her bir konu üzerinden birbirimizle çarpıştırıldık. Sonuç itibariyle komşu komşunun düşman ilan edildiği bir sistemden siyasetçi esnafı kazandı, seçmen kaybetti.”dedi.

“ACI ÇEKEN ÇİFTÇİNİN DERDİNİ GÖRÜYORUM”
Salihli’de yaşanan dolu olayından dolayı çiftçinin yaşadığı mağduriyete değinen Akşener şunları söyledi “Dolu vurdu, ürün gitti, TARSİM çok pahalı, yaptıranlar açıkta kaldı. Ey saray şürekası, dolu vurmuş, sigorta yaptıramamış çiftçimizin ürününün bedelini ödeyin. O çiftçi senin velinimetin. O çiftçi olmazsa aç kalırsın. Ama duymazlar seslerinizi… O dükkânların içinde acı çeken çiftçileri, esnaf kardeşimin derdini görüyorum.”
“ÇOCUKLAR DEPRESYONDA”
“Senin çocuğun 92 puan alıp atanamamışken, mülakatla elenmişken, yanında AK Partili dayısı olan gencin 58 puanla ballı maaşla atandığını görüyorsun. Haram olsun.”diyen Akşener şöyle devam etti “ Senin çocuğun işsizken beş maaş alan, hiçbir şey yapmayan danışmanlar var bu ülkede. El ele vereceğiz ve bu harami düzeni birlikte yıkacağız. Çocuklarımızın büyük çoğunluğu depresyonda.”

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir