Babacan’dan Tunçdirek’e övgü

 Babacan’dan Tunçdirek’e övgü

Manisa programını sonlandıran DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, programın oldukça verimli geçtiğini ve Cansın Tunçbilek’in iyi bir yönetim sergilediğini belirtti.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Manisa’da vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Babacan’ın sanayi, pazar ve sokak ziyaretlerinde yolu sık sık kesildi. İnsanlarla uzun konuşmalar yapan Babacan ayrıca, 8 havuzu önünde mini miting yaptı. Miting sonrası bir süre daha burada insanların sorunlarını ve isteklerini dinledi. Ardından Babacan, oda başkanlarıyla buluştu. Manisa programından çok memnun kaldığını belirten Babacan, Manisa İl Başkanı Cansın Tunçbilek’in insanlarla içten buluşmalar sağlanması adına başarılı çalışmalara imza attığını ve DEVA Partisi kadrolarının orta vadede önemli hizmetler sağlayacak noktalarda olacağını ifade etti.

İTTİFAK EKSİKSİZ BİR ARADAYDI

Millet İttifakını oluşturan; CHP, İYİ Parti, Gelecek Partisi, Demokrat Parti ve Saadet Partisi; il başkanları ve parti yöneticileri, DEVA Partisi lideri Ali Babacan’ı Manolya Meydanı’nda karşıladı. Manisa’da millet İttifakı arasında samimi görüntülerin oluşmasında il Başkanı Cansın Tunçbilek’in önemli katkı sağladığı belirtildi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir