Bahçeli ülkücülerin lideri olmadığını tescilledi

 Bahçeli ülkücülerin lideri olmadığını tescilledi

İYİ Parti Manisa Siyasi İşler Başkanı Erhan Dumlu, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin AKP-HDP buluşması ile ilgili grup toplantısında yaptığı konuşmayı değerlendirdi. Dumlu, “Bilge lider ,yine bilgeliğini yaparak hepimizi ters köşeye yatırdı. MHP, HDP’nin de arka bahçesi olmayı yeğledi. Ülkücülerin lideri olmadığını tescilledi” dedi.

Dumlu “Bilge lider ,yine bilgeliğini yaparak hepimizi ters köşeye yatırdı. Dün HDP’nin kapatılmasını isteyen, mecliste görmeye tahammül edemediğini söyleyen Bahçeli, bugün HDP ile görüşmek doğaldır diyor. Bahçeli, Anayasa görüşmeleri için AKP’nin HDP’yi ziyaret etmesi doğru ve normaldir diyerek tüm ülkücüleri derinden yaralamış ve bu davaya hizmet eden tüm kardeşlerimizi yürekten üzmüştür” dedi.

“BAHÇELİ ÜLKÜCÜLERİN LİDERİ DEĞİL”

Dumlu, “Siyasette ilkeli olmak ve söylediğini savunmak en büyük erdemdir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AKP’ye ağza alınmayacak hakaretler edip ,bir anda onun en büyük savunucusu olmak nasıl bir ilkesizlikse ,daha kısa bir süre önce TSK hakkında akıl dışı iddialarda bulunan ve hepimizin nazarında PKK ile özdeşleşen HDP ile yapılan görüşmeyi de normal görmekte ilkesizliktir. Sayın Bahçeli artık ülkücülerin lideri olmadığını bugünkü grup toplantısında tescillemiştir”

“MHP HDP’NİN ARKA BAHÇESİ OLMAYI YEĞLEDİ”

Dumlu ,”MHP, AKP’nin arka bahçesi olduğu yetmezmiş gibi artık HDP’nin de arka bahçesi olmayı yeğlemiştir. Ülkemizde bir beka sorunu olduğu doğrudur. Asıl sorun Bahçeli ve ekibinin ülkenin, milletin hatta ülkücülüğün beka sorunu olduğudur” dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir