Balaban’dan Ergün’e: Suçluların telaşı içerisindesiniz!

 Balaban’dan Ergün’e: Suçluların telaşı içerisindesiniz!

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve yandaşlarının kendilerine sağladıkları rantı İsmet İnönü’nün “Suçluların telaşı içerisindesiniz” cümlesiyle anlattı.

Hülya Kılınç

CHP’liler en son imar değişikliği ile kendisine ait parselleri 5 kattan 15 kata çıkaran MHP’li Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün 350 milyonluk vurgununu gündeme getirmiş, hesap vermesi istenmişti.

Ergün art arda yazılı, görsel ve belediye meclisinde açıklamalar yaparak, bölgede yapılan imar düzenlemesinden yararlandığını, bu planla otopark alanı açıldığı ve daha fazla yeşil alan sağlandığı şeklinde kendini savunmuştu.

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Ergün’ün bir telaş içinde kendini savunmasını sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda İsmet İnönü’nün sözleriyle şöyle anlattı “Cengiz Ergün ve yandaşlarının kendilerini aklama telaşını gördükçe aklıma İsmet Paşa’nın şu sözleri geliyor; “Tarih kürsüsünden halinizi seyrediyorum. Suçluların telaşı  içerisindesiniz…”

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.