“Bir yüzükle geldiler, yüzüklerin efendisi oldular!”

 “Bir yüzükle geldiler, yüzüklerin efendisi oldular!”

AKP’nin rant merkezine dönüştüğünü ifade eden İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “Biz yüzükle buralara geldik’ dediler, şimdi yüzüklerin efendisi oldular.”diyerek, rant için değil, halk için siyaset yapmak isteyenleri İYİ Parti’de politika yapmaya davet etti.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, tüm vatandaşları ve siyaset yapmak isteyen kişileri de İYİ Parti’ye davet etti.

“YÜZÜKLERİN EFENDİSİ OLDULAR!”

AKP’nin  Türkiye’nin birçok önemli değerini kullanıp çöpe attığını söyleyen İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, “Cumhurbaşkanı’nın 20 yıl önceki yol arkadaşlarına bakın, hiçbiri yanında değiller. Bırakın 20 yılı, partiye sonradan katılan kişiler bile yanlarından kaçmaya çalışıyor. AK Parti’den ayrılmak isteyenlere türlü şantajlar yapıldığı haberlerini basından okuyoruz. 20 yıl önce memleketin iyiliği için kurulduğu söylenen AK Parti artık bir rant merkezine dönüştü. Tüm kıymetli değerlerini harcadı, ‘biz yüzükle buralara geldik’ dediler, şimdi yüzüklerin efendisi oldular. AK Parti, halkı da, kaliteli bir şekilde vatandaş için siyaset yapmak isteyenleri de çevresinden uzaklaştırdı” dedi.

“RANT İÇİN DEĞİL, HALK İÇİN SİYASET YAPACAKLARA DAVET”

Eryılmaz, Manisa’da çalmadık kapı bırakmadıklarını kaydederek “Biz, AK Parti gibi memleketimizin önemli değerlerini kullanıp sonra da onu çöpe atmaya çalışanlar gibi değiliz. Biz, içerisinde memleket aşkı olan herkesi İYİ Parti’de siyaset yapmaya davet ediyoruz. Kendi rantı için değil, halk için siyaset yapacak herkesi İYİ Parti saflarına bekliyoruz”diye konuştu.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir