Bitlisliler Derneği: Manisa’da olmaktan mutluyuz

 Bitlisliler Derneği: Manisa’da olmaktan mutluyuz

Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği’ne 5. kez başkan seçilen Cevdet Çiçek, Manisa’da olmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi. Ayrıca dernek üyelerine seslenen Çiçek, “Derneğimizin bayrağını zirveye çıkarıncaya kadar birlikte hareket edelim” dedi.

Yeniden seçilmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten Çiçek, “Derneğimizin bugüne kadar gelmesinde büyük emekleri olan kurucu başkanımız Nevzat Teker’e, dernek başkanlarımız Halis Teker ve Necip Bayram’a, görev alan bütün üyelerimize dernek adına teşekkür ediyoruz. Derneğimiz 2002 yılında kuruldu. Bitlisliler olarak Manisa’da olmaktan dolayı çok mutluyuz. Dernek kurmak ve yönetmek zor bir süreçtir. Dernek işi hepimizin gönülden yaptığı bir iştir. 16 kişilik yönetimimizde derneğimizin kurulmasından görev yapan arkadaşlarımız var. Önümüzdeki süreçte de derneğimiz için elimizi değil vücudumuzu taşın altına koyacağız. Bu konuda üyelerimizin de desteğini bekliyoruz. Birliktelik olursa her şey güzel olur. Derneğimize sahip çıkalım. Acılarımızı beraber paylaşalım, sevinçlerimizi beraber paylaşalım. Derneğimizin bayrağını zirveye çıkarıncaya kadar birlikte hareket edelim” dedi.

Manisa Bitlisliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Cevdet Çiçek’in yönetim kurulunda Necip Bayram, Kemal Gerdan, Muhlis Gök, Mehmet Karabulut, Hasip Örük, Sabri Öztürk, Ecvet Teker, Ali Durmuş, Kıyasettin Can, Ramazan Peker, Ercan Karataş, Senadin Kök, Celalettin Deniz yer aldı.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir