Biz olarak kazanacağız. Geri durmayacağım, Korkmayacağım

 Biz olarak kazanacağız. Geri durmayacağım, Korkmayacağım

Manisa İyi Parti’de Filiz Tuğçe Ayrancı İplikçi milletvekili aday adaylığını açıkladı. Partililerin yoğun desteğiyle yaptığı açıklamada, “Siz ve ben diye bir şey yok. Biz varız, biz olarak yola çıkıyoruz, biz olarak kazanacağız. Bir Türk kadını olarak sizlerin önünde söz veriyorum. Hiçbir şeyden geri durmayacağım, korkmayacağım” dedi.

Tunay Aktaş

Avukat Filiz Tuğçe Ayrancı İplikçi, “Ülkesini seven, milletine hizmet etmeyi gaye edinen biri olarak siyasete girişim Yunusemre ilçe başkanlığıyla başladı. Kendime vazife edindiğim bu yolda mensubu olduğum İyi Parti’yle birlikte, ilk günden itibaren millet egemenliğini hakim kılmak için umutla ve inançla çalıştık. Ve hala daha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aydınlık bir gelecek inşa etmek için çıktığımız bu yolda yalnız yürümediğimi görmek beni bir kez daha çok heyecanlandırdı. Manisa halkı olarak yaptığım her çalışmada, üstlendiğim her görevde beni hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. İnanıyorum ki yine yanımda olacak, yine beni yüreklendireceksiniz. O yüzden burada siz ve ben diye bir şey yok. Biz varız, biz olarak yola çıkıyoruz, biz olarak kazanacağız.

Sevgili hemşerilerim, bu millet içinden mücadeleyi ve vatan sevgisini tüm dünyaya öğretmiş; Tomris Hatun, Gördesli Makbule, Halide Edip, Nene Hatun gibi binlerce Türk kadınını tarihe kazıdı. Omuz omuza savaş verdik. Yitip giden yüzlerce kahramanın bu vatan için verdiği mücadele sonrasında Türkiye Cumhuriyeti doğdu. Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında, bugün aynı ruhla mücadele eden bir Türk kadını olarak sizlerin karşısındayım. Bir Türk kadını olarakda sizlerin önünde söz veriyorum. Hiçbir şeyden geri durmayacağım, korkmayacağım. Cesaretle her türlü adaletsizliğin karşısında duracağım. 5 yıldır mensubu olduğum partiden sizlerin huzurunda şerefle ve onurla milletvekili aday adaylığımı açıklıyorum. 108 yıl önce bugün Çanakkale Zaferi’yle bu topraklarda tarih yazan Türk milleti, inanıyorum ki bize ve millet ittifakına verdiği destekle 14 Mayıs’ta bir zaferi daha kucaklayacak. Bu zafer tıpkı yüz yıl önce olduğu gibi yine milletin azim ve kararlılığıyla gerçekleşecektir. Atatürk’ün bize söylediği gibi; Ey Türk istikbalinin evladı! İşte, bu ahval şerait içinde dahi vazifen, Türk istiklal ve cumhutiyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur” dedi.

Filiz Tuğçe Ayrancı İplikçi’ye adaylık açıklamasında; çok sayıda partili, eşi Ufuk İplikçi, İl Başkanı Ali Zafer İksir, milletvekili aday adayı Hasan Eryılmaz, Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, CHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak destek verdi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir