Çayırlı: Memleketi bu zulümden kurtarmak için aday adayı olduk

 Çayırlı: Memleketi bu zulümden kurtarmak için aday adayı olduk

İYİ Parti Manisa’da Tarım Kredi Kooperatifi Genel Başkanlığı yapan Ahmet Cayırlı ve Akhisar’dan  Yeminli Mali Müşavir Sedat Tetiker il başkanlığı binasında milletvekili aday adaylık açıklaması yaptı.

İYİ  Parti Manisa İl Başkanı Zafer İksir, “14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri birlikte yapılacak. Partimizde 15 Mart itibariyle aday adaylığı süreci resmen başladı. 22 Mart 2023 Çarşamba günü saat 17.00’a kadar devam edecek. Ahmet Çayırlı ve Sedat Tetiker büyüklerimiz ilk olarak kendileri İyi Parti’den aday adaylıklarını açıkladı. Aday adayı olan bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum”dedi.

Ahmet Çayırlı

“YAKILAN ATEŞ DALGA DALGA TÜRKİYE’YE YAYILACAK”
İYİ  Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Ahmet Çayırlı “Bugün bizim için çok önemli bir gün. Genel başkanımızın çıktığı bu yolda memleketi bu zulümden kurtulması için sesiniz, kulağınız olmak için bugüne kadar bilgi, beceri, tecrübelerimizi İYİ Parti çatısı altında hizmet etmek için aday adayı olduk. İnşallah çıktığımız bu yolda memleketimize, ülkemize faydalı olmak için elimizden geleni yapacağız. İyilerin önü açık olacaktır” diyerek açıklamamaya katılan herkese teşekkür etti.
İYİ Parti Manisa Milletvekili Aday Adayı Yeminli Mali Müşavir Sedat Tetiker de, “Manisa’da bugün yakılan ateş dalga dalga ilçelere yayılacak ve oradan da Türkiye’ye gelecek. Çok çalışmamız gerektiğini düşünüyoruz” dedi. İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, İYİ Parti Akhisar İlçe Başkanı Halil Korkmaz da birer açıklama yaparak aday adaylarına başarılar diledi. Ayrıca  Ömer Bingöl ve Fatma Tunçkan’a da il başkanı İksir tarafından rozet takıldı.

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir