CHP’den “otoparklar gazi ve şehit yakınlarına ücretsiz olsun” teklifi

 CHP’den “otoparklar gazi ve şehit yakınlarına ücretsiz olsun” teklifi

CHP, Manisa Büyükşehir Belediyesi Eylül ayı Meclis Toplantısı’nda gazi ve şehit ailelerinin kentteki otoparkları süre sınırlaması olmaksızın ücretsiz kullanabilmeleri için teklifte bulundu.

19 Eylül Gaziler Günü’nde gerçekleştirilen Manisa Büyükşehir Belediyesi Eylül ayı Meclis Toplantısı ikinci oturumunda CHP Grubundan önemli bir teklif geldi.

CHP ÖNÜMÜZDEKİ MECLİSTE ÖNERGE VERECEK

Meclis toplantısında CHP Grubu Grup Başkanvekili Bülent Mersinli söz alarak “Bugün 19 Eylül Gaziler Günü. Başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, aziz şehitlerimiz ve ebediyete irtihal etmiş gazilerimizi rahmetle, minnetle anıyor, anıları önünde saygıyla eğiliyoruz. Bu toprakların vatan olması için aziz kanlarını akıtmış tüm kahramanlarımıza, atalarımıza yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Bu vesileyle değinmek istediğimiz bir husus var. Gazilerimiz ve şehit ailelerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına bazı adımlar atmalıyız. Cumhuriyet Halk Partisi Grubu olarak şehrimizdeki otoparklarımızın süre sınırı olmaksızın şehit ailelerine ve kahraman gazilerimize ücretsiz olmasını teklif ediyoruz. Usul hatası olmaması adına önümüzdeki mecliste bu hususu Sayın Başkanlığınıza önerge vereceğiz”dedi.

Bülent Mersinli

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir