CHP’li Bilek Alevileri dinledi

 CHP’li Bilek Alevileri dinledi

 

CHP Parti Meclisi Üyesi Nevaf Bilek, Manisa Cemevi’ni ziyaret ederek, Alevi Dedesi Mehmet Akgül ve Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Derneği Başkanı Bektaş Kılınç ile  sohbet etti,  

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Parti Meclisi üyeleri Türkiye’nin dört bir yanına çıkarma yaptı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel ve Manisa milletvekillerinin de yer aldığı 20 parti meclis üyesi şehir merkezi ve ilçelerde saha çalışmasında bulundu.

CHP Parti Meclisi Üyesi Nevaf Bilek, yoğun çalışma temposu içinde Manisa İl Başkanı Semih Balaban, Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak ve yönetim kurulu üyeleri ile Manisa Cemevi’ni de ziyaret etti.

Alevi Dedesi Mehmet Akgül, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Derneği Başkanı Bektaş Kılınç ve dernek yöneticilerinin de bulunduğu ziyarette, Manisa’da yaptıkları çalışmaları anlatan Bilek, Alevilerin ve Cemevlerinin ülkemizdeki durumuna değinerek karşılıklı sohbette bulundu.

CHP Parti Meclisi Üyesi Bilek,  Ayrıca geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Bektaş Kılınç’ın kardeşi Futbol Antrenörü Hüseyin Gazi Kılınç’ın ölüm yıldönümü dolayısıyla başsağlığı dileğinde bulundu.

 

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.