CHP’li Kanber Oğur aday adaylığını açıkladı

 CHP’li Kanber Oğur aday adaylığını açıkladı

CHP İl Başkan Yardımcılığı görevinden istifa eden Kanber Oğur, 2023’te yapılacak genel seçim için milletvekili aday adaylığını açıkladı. Türkiye’nin bugün bir karanlık içinde olduğunu ifade eden Oğur, bu karanlığı aydınlığa çevirmek için yola çıktığını söyledi.

Hülya Kılınç

CHP Manisa’dan milletvekili aday adaylığı için ilk açıklama geldi. Kanber Oğur, Haziran 2023 tarihinde yapılması planlanan genel seçimler için milletvekili aday adaylığını parti binası önünde düzenlenen programda açıkladı.

Oğur’un açıklamasına İl Başkanı Semih Balaban,  yönetim kurulu üyeleri, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak, Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, Akhisar İlçe Başkanı Umut Çavuş, CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Bülent Mersinli ve çok sayıda partili katıldı.

“KARANLIKLARI AYDINLIĞA ÇIKARMAK İÇİN YOLA ÇIKTIM”

Konuşmasına hak-hukuk-adalet vurgusu yaparak başlayan Kanber Oğur, önseçim yapılması gerektiğini belirterek şöyle devam etti“ Seçim süreci başladı. Bütün varlığımızla, gayretimizle çalışmak ve ülkemizi karanlıktan aydınlığa çıkarmak zorundayız. Ben de onun için adayım. Sonuna kadar da tüm enerjimi kullanacağım. Çünkü bu memleket hepimizin memleketi. Sen, ben meselesi değil. Kalbimle selamlıyorum hepinizi.”

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban da  Kanber Oğur’la il yönetiminde 5 yıldır birlikte çalıştıklarını belirterek, Oğur’un görevini fazlasıyla yerine getirdiğini. Partinin emektarlarından olan Oğur’a çıktığı yolda başarılar diledi.

Kanber Oğur

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban

 

 

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir