“Cumhurbaşkanı’na Kılıçdaroğlu’nu tavsiye ediyoruz!”

 “Cumhurbaşkanı’na Kılıçdaroğlu’nu tavsiye ediyoruz!”

KYK borçlarının tekrar değerlendirilmesi çalışmalarını eksik ama olumlu bulduklarını belirten CHP Manisa Gençlik Kolları, Kemal Kılıçdaroğlu’na süreçteki etkinliğinden dolayı teşekkür etti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Kılıçdaroğlu’ndan daha çok faydalanmasını tavsiye etti.
Gençler yaptığı açıklamada:
Geçtiğimiz haftalarda KYK borçlarının geri ödemelerinin açıklanmasının ardından Gençlerin Demokrat Amcası, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Gençlere sesleniyorum: Faizli KYK borçlarını ödemeyin! Bir sene içinde iktidara geliyoruz; sözünü verdiğim gibi, sizden sadece ana para talep edilecek, o da iş bulduğunuzda.” şeklindeki çağrısı ve çabalarının ardından iktidarın KYK borçlarının faizlerine yönelik yapmış olduğu çalışmayı eksik de olsa memnuniyetle karşıladık. Doğduğu topraklarda doymak isteyen, iyi bir eğitim alıp memleketine hizmet etmek isteyen, eğitim alabilmek için borçlanmak zorunda kalan, devletin kendilerine en açık ifadesiyle tefecilik yapmaya çalıştığı milyonlarca KYK borçlusu genç arkadaşımız adına Kemal Kılıçdaroğlu’na tekrar teşekkür ediyoruz.
Son olarak bir iyilik de Cumhurbaşkanı’na…
Cumhurbaşkanı’nın geçmişte katıldığı bir programda genç bir arkadaşımızın KYK borçları sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan şöyle yanıt vermişti; “Bu soruya iki türlü cevap verilir. Bir Bay Kemal gibi cevap verilir. Bir de Tayyip Erdoğan gibi cevap verilir.”
Sn. Cumhurbaşkanı’na bir daha boşluğa düşmemesi adına, kendisine sorulan sorulara hep Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu gibi cevap vermesini tavsiye ediyoruz. Teşekkür ederiz.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir