Deva Partisi Manisa’da büyüyor

 Deva Partisi Manisa’da büyüyor

Deva Partisi’ne katılımlar artarken geçtiğimiz günlerde Demokrat Parti Yunusemre İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Emrah Ünlü, Deva Partisi’ne katıldı. Manisa İl Başkanı Cansın Tunçdirek, Ünlü’ye partiye katıldığı için teşekkür etti.

Deva Partisi’nin büyümeye devam ettiğini kaydeden Tunçdirek, “Deva Partisi Genel Başkanımız Ali Babacan öncülüğünde büyümeye devam ediyoruz. Partimize yeni insanlar katılıyor. Bu da bize güç veriyor. Bundan sonra partimize katılımlar olacaktır. Deva Partisi’ni hem Manisa’mızda hem de Türkiye genelinde en iyi şekilde temsil etmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“DEVA FARKLI BİR PARTİ”

Deva Partisi’ne katılan Emrah Ünlü ise, “Manisa halkının sesi olabilmek adına haklı mücadelemizde bizlerin sesini duyurmamıza fırsat veren Manisa DEVA partisi İl Başkanı Cansın Tunçdirek’e teşekkür ederim. Manisa DEVA Partisinin diğer partilerden farklı bir Parti olması ve Manisa DEVA Teşkilatında görev alan arkadaşlarla Manisa’nın kalkınması memleketimizin daha güzel yaşanılabilir bir il olması için canla başla; il başkanımız, yöneticiler ve ilçe başkanlarımızla elimizden ne geliyorsa yapacağımızı burada belirtiyorum.  Biz Deva Partisi olarak farklı bir kimlikle, farklı bir yol haritasıyla yola çıktık. Manisa’da farklı projelerle bismillah diyerek yola çıkmanın onuruyla Manisa’nın ve halkın sesi olmak için buradayız. Değerli Manisa halkının sorunlarını, dertlerini memleketin kalkınmasını elbirliğiyle memleketimizi daha ileriye taşımak için bizde Manisa’da varız demek için bu yoldayız” dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir