Erdoğan’a Abdülhamid benzetmesi!

 Erdoğan’a Abdülhamid benzetmesi!

AKP’li Murat Baybatur, Salihli MHP İlçe Başkanlığı’nda partililere yaptığı konuşmada, muhalefeti kastederek “Dışarıdakileri anlıyoruz, dertleri belli ama içeridekilere ne oluyor? Tabi onların da hesapları çok başka. Tıpkı geçmişte Abdülhamid Han’a yapıldığı gibi, Recep Tayyip Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin derdindeler. Bu zihniyetin memleket umurunda bile değil ne yazık ki”dedi.

Tunay Aktaş

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Salihli’ye giden AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, mesajlarını MHP İlçe Başkanlığı’nda verdi. 2023 seçimlerinin büyük ve güçlü Türkiye yolunda yeni bir milat olacağına vurgu yapan Baybatur, “Bu dönem belki de hem Tayyip Bey’in, hem de Devlet Bey’in teşkilatlarına en fazla ihtiyaç duydukları dönemdir. Bakınız, yeni bir dünya kuruluyor. Uluslararası ilişkiler alanında, iktisatta bütün alanlarda kurulmuş olan yapılar, anlayışlar, paradigmalar çöküyor.

“EV EV GEZEREK SEÇİMİN ÖNEMİNİ ANLATACAĞIZ”

Yeni şeyler ortaya çıkmaya başlıyor. Böyle bir dönemde dışarıda tam istiklale sahip bir Türkiye mücadelesini verirken içerideyse yalan, iftira, çamur siyasetiyle mücadele ediyoruz. Onun için hepimizin fedakârlık yapması gereken bir dönem. Sokak sokak, ev ev, dükkan dükkan gezerek hizmetlerimizi ve bu seçimlerin önemini anlatacağız. Beraber çalışıp, birlikte yeni zaferlere imza atacağız” dedi.

ERDOĞAN’A ABDÜLHAMİD BENZETMESİ  

Türkiye’nin bazı ülkeler gibi sömürgeci ve hırsız bir devlet olmadığını söyleyen Baybatur; “Bizler kendi imkânlarımız ve onurumuzla büyüyoruz. Bu onurlu mücadeleyi, onursuzlaştırmak adına içeride ve dışarıda birilerinin uzantıları var. Dışarıdakileri anlıyoruz, dertleri belli ama içeridekilere ne oluyor?

Tabi onların da hesapları çok başka. Tıpkı geçmişte Abdülhamid Han’a yapıldığı gibi, Recep Tayyip Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin derdindeler. Bu zihniyetin memleket umurunda bile değil ne yazık ki. Fakat bizlerde biliyoruz ki, bu aziz millet ne Recep Tayyip Erdoğan’ı, nede bu memleketi birilerine teslim etmeyecek. Bizler hep beraber el ele verince bunların hepsinin üstesinde geleceğiz”dedi.

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir