Ergün Bahçeli’yi Manisa’ya çağırdı

 Ergün Bahçeli’yi Manisa’ya çağırdı

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi, Büyükşehir’in 2 milyar 425 milyon TL’lik yatırımların toplu açılış töreni için Manisa’ya davet etti. Ergün genel merkez ziyaretinde Erkan Akçay’la uzun bir görüşme gerçekleştirdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün yatırım ve projelerinin takibi etmek amacıyla Ankara’ya giden Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi, MHP Genel Merkezi’ndeki makamında ziyaret etti. Manisa Büyükşehir Belediyesinin ve MASKİ Genel Müdürlüğünün çalışmaları hakkında MHP Lideri’ne bilgiler veren Başkan Ergün, üretken belediyecilik anlayışıyla Manisa’da hayata geçirilen 2 milyar 425 milyon TL’lik yatırımların toplu açılış töreni için Manisa’ya davet etti.

ERGÜN’LE  AKÇAY UZUN GÖRÜŞME

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara temasları kapsamında MHP TBMM Grup Başkanvekili Erkan Akçay ile bir araya geldi. Manisa ve ülke gündemine ilişkin istişarelerde bulunulan ziyarette Ergün, Akçay’a Manisa’da toplu açılışını yapmayı planladıkları projeler hakkında bilgi verdi.

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.