Eryılmaz: İktidarın yarattığı kirli düzeni değiştireceğiz

 Eryılmaz: İktidarın yarattığı kirli düzeni değiştireceğiz

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Türkiye’de AKP’nin yarattığı kutuplaşmanın yine AKP iktidarının neden olduğu ekonomik kriz ve adaletsiz düzenle daha da körüklendiğini belirterek, “İktidarın yarattığı kirli düzeni değiştirmek için gece gündüz çalışıyoruz”dedi. 

 

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, ilçe kongrelerinin ardından yaptığı açıklamada birleştirici bir dil kullandı.  Eryılmaz, makul bir siyasetin parçası olmak isteyen herkesi İYİ Parti’ye davet etti.

“İKTİDARIN YARATTIĞI KİRLİ DÜZENİ DEĞİŞTİRMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Eryılmaz, “İlçe kongrelerimizi büyük bir coşku içerisinde yapmaya devam ediyoruz. 5 yıl önce zorlu imkanlarla kurulan partimiz, şu anda milyonlarca vatandaşımızın umudu oldu. Genel Başkanımız sayın Meral Akşener ve parti yöneticilerimiz, uyguladıkları doğru ve çözüm odaklı politikalarla Türk milletin sesi oldu. Uzun yıllardır Türkiye büyük bir kutuplaşma iklimi içerisinde. Bu kutuplaşma, yine AK Parti iktidarının yarattığı ekonomik kriz ve adaletsiz düzenle birlikte daha da körükleniyor. Türkiye, böyle kötü bir iklimde seçime gidiyor. Ancak İYİ Partililer, bu kirli düzeni değiştirmek için gece gündüz demeden çalışıyor” dedi.

“İYİ PARTİ HİÇBİR KUTUPLAŞMANIN TARAFI DEĞİLDİR”

“Biz Türk milletinin bolluk, bereket içerisinde yaşamasını istiyoruz” diyen Eryılmaz şöyle devam etti “İYİ Parti hiçbir kutuplaştırmanın tarafı değildir. Türkiye’nin mutluluğa, zenginliğe, liyakate ihtiyacı var. Milletin sorunlarını çözmek için çalışıyoruz, çalışma odaklı bir siyaset üretiyoruz. Biz makul siyasetin tarafıyız. Tüm vatandaşlarımızı makul bir siyaset için İYİ Parti saflarında mücadeleye davet ediyoruz. Ata’sını, vatanını, milletini, dilini ve bayrağını seven herkesi İYİ Parti’ye bekliyoruz”

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir