Gelecek Partili Onultmak: Çok korktukları için çok konuşuyorlar!

 Gelecek Partili Onultmak: Çok korktukları için çok konuşuyorlar!

Gelecek Partili Nurten Onultmak, MHP’li Erkan Akçay’ın 6’lı Masaya yönelik “Hem gevşek hem yuvarlaklar” cümlesinin çok üslupsuz olduğunu belirterek, “6’lı Masa’nın gücünden çok korktukları için çok konuşuyorlar”dedi.

Hülya Kılınç

Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Nurten Onultmak, MHP Grip Başkanvekili Erkan Akçay’ın geçtiğimiz gün 6’lı Masa ile ilgili “Hem gevşek hem yuvarlaklar” benzetmesini eleştirerek, çok üslupsuz bulduğunu kaydetti.

“KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK!”

MHP ve AKP’lilerin sürekli 6’lı masa ile uğraştığını ve çok üslupsuz açıklamalarda bulunduklarını ifade eden Onultmak, en son MHP’li Akçay’ın yaptığı açıklamanın siyasetteki çirkin dili ortaya koyduğunu söyledi. Onultmak şunları söyledi “Yapabileceği eylemleri tükenen ve verebileceği cevapları olmayan insanlar kabalaşır. Sonlarının yaklaştığını fark ettikçe daha da geriliyorlar. 6’lı Masa’daki partilerin halkta karşılık bulmasından ve oy oranlarını her geçen gün artırarak güçlenmesinden korkan Cumhur İttifakı’nın ortakları AKP ve MHP’liler muhalefeti kötülemeye yönelik sürekli konuşuyorlar. Korktukları için daha çok konuşuyorlar.  Korkunun ecele faydası yok.“Yuvarlak” masa yakında geliyor.”

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.