Gelecek Partili Özdağ’dan Erdoğan’a: Size güvenen ayazda kalır

 Gelecek Partili Özdağ’dan Erdoğan’a: Size güvenen ayazda kalır

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Özdağ, seçim için 14 Mayıs tarihini işaret eden AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın amacının muhalefetin adayını açıklatmak olduğunu belirterek, “Erdoğan’ın sözleriyle hareket etmeyecek kadar aklımız, tecrübemiz var. Biz devletin sözüne itibar ederiz”dedi.

Erdoğan’ın buradaki amacının muhalefete adayını açıklatmak olduğunu kaydeden Özdağ, devletin sözünün yazı ole olduğunu ifade etti.

Özdağ, twitter hesabından yaptığı paylaşımda şunları yazdı:

“ERDOĞAN’IN SÖZLERİYLE HAREKET ETMEYECEK KADAR AKLIMIZ VAR”

“Burası önemli CB Erdoğan seçim için 14 Mayıs tarihini işaret etti. Dikkat edin ilan etmedi! Bu sayede sabırsızlıkla beklediği adayınızı açıklayın diyerek aklınca gel gel yapıyor. Erdoğan’ın sözleriyle hareket etmeyecek kadar aklımız, tecrübemiz var. Biz devletin sözüne itibar ederiz

Devletin sözü de yazı ile olur. Güya seçim tarihi belli oldu hadi adayınızı açıklayın diyerek muhalefeti adeta gazlıyor. Maalesef biraz daha beklemen gerekecek Sn. CB. Haa yok bekleyemem diyorsan resmî gazetede seçim tarihini ilan et.

 “SİZE GÜVENEN AYAZDA KALIR”

Eğer ki sözleriniz bir devlet adamının sözleri olsaydı, birkaç hafta öncesine kadar hançerinizden haykırarak seçim tarihi “18 Haziran” ve kimse bu tarihten önce bir seçimi hayal etmesin diyordunuz. Ne oldu peki? Mesela Aralık sonuna kadar EYT’nin sözünü vermiştiniz!

Bu sözünüze güvenen insanlar hala bekliyor biliyor musunuz. Ne oldu o iş? İşinize gelen bir konuda bir gece yarısı düzenleme yapıyorsunuz ama işinize gelmedi mi leylim ley. Size güvenen ayazda kalır. Size güvenip/aldanıp da aday falan açıklamayız. Resmi Gazete’yi bekliyoruz.:)”

 

 

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir