Gelecek Partisi’ne toplu katılım gerçekleşti

 Gelecek Partisi’ne toplu katılım gerçekleşti

Manisa’da Gelecek Partisi’ne toplu katılım gerçekleşti. İl Başkanlığı’nda düzenlenen törenle 42 kişi partiye katıldı. Törende, Pazar günü Ahmet Davutoğlu’nu Manisa’da karşılayacaklarını belirten Selçuk Özdağ, tarih yazacaklarını söyledi.

Tunay Aktaş

Partiye yeni katılan üyelerin rozet takma töreninde konuşan Gelecek Partisi Manisa İl Başkanı Nurten Onultmak, “Burada olmanızdan dolayı çok mutluyum. Gelecek ailesi ve Türkiye siyasetine yön verecek bir parti olarak büyümeye devam ediyoruz. Aramıza katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bu günümüz yarınımızın ayak sesi. Burada olmanız çok kıymetli. Partimiz yeni hükümette yeni bir yol açmak üzere kurulan bir parti. 3 yıl oldu. Olur dendi, olmaz dendi. Olduğumuzun kanıtı bugün ortada. Yolumuz uzun ve meşakatli. Çok güçlü bir ekibimiz var. Bunun için kendimi şanşlı hissediyorum. Kadın arkadaşalar bizim için çok değerlesiniz. Gençler bizim için çok değerlisiniz” ifadelerini kullandı.

“DAVUTOĞLUNU KARŞILAYACAĞIZ TARİH YAZACAĞIZ”

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Bu günkü törenimiz hayırlara vesile olsun. Biz 17 ilçede varız. Pazar günü Ahmet Davutoğlu’nu Manisa’da karşılayacağız. Tarih yazacağız. Gelin hep beraber el ele verelim bu halkayı büyütelim. Ve Türkiye’de yeni bir şafağın hep beraber müjdecisi olalım” dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir