Genç Parti il kongresini yaptı

 Genç Parti il kongresini yaptı

2.Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren Manisa Genç Parti’de mevcut başkan Yılmaz Uslu, tekrar başkan seçildi. Kongrede partililerden tepkiler de vardı.

Tunay Aktaş

Genç Parti 2. Olağan İl Kongresi partililerin katılımıyla MASKİ İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Kongrede, Yılmaz Uslu tekrar il başkanlığı görevine seçildi. Kongrede ‘Başkan Cem Uzan’ ve ‘Adım adım geliyoruz’ sesleri yükseldi. Bazı partililer kongrede gerekli hassasiyet gösterilmediği gerekçesiyle tepki gösterdi. Salihli İlçe Başkanı ve yanındaki kişiler ‘Bırakın kendi kendilerine kongre yapsınlar’ diyerek salonu terk etti.

Koray Günüç
Koray Günüç

“SONUNA KADAR CEM UZAN’IN YANINDAYIZ”

Kongrede divan Başkanlığını yapan Genç Parti İzmir İl Başkanı Koray Günüç, “Cem Uzan’ın Cumhurbaşkanı olma ihtimali nedir. Şu anda Türkiye’de Cumhurbaşkanı olabilecek, o liderliğe sahip, o vizyona sahip tek lider Cem Uzan’dır. AK Partilisi de, Milliyetçi Hareket Partilisi de, İYİ Partili de Saadet Partilisi de ve diğer partililerde bunu çok iyi biliyorlar. Cem Uzan’dan çok korkuyorlar, adım adım geliyoruz. 128 milyar doları Cem Uzan ortaya çıkardı CHP sahiplendi. Elektrik şirketlerindeki yolsuzlukları anlatıyor, başka birileri sahip çıkıyor. Yakında kurucu genel başkanımız çok daha fazla şeyi anlatacak. Biz Cem Uzan’ın sonuna kadar arkasındayız, önündeyiz, yanındayız” dedi.

Yılmaz Uslu
Yılmaz Uslu

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir