Genç Parti Yunusemre’de yeni  başkanı Karacan

 Genç Parti Yunusemre’de yeni  başkanı Karacan

Manisa’da kongrelere hız veren Genç Parti, bugün Yunusemre İlçesi’nde 3. Olağanüstü Kongresi’ni gerçekleştirdi. Tek listeyle gidilen seçimde üyelerin güvenoyunu alan Metin Karacan ilçe başkanı seçildi.

Hülya Kılınç

Genç Parti Yunusemre İlçesi Olağanüstü Kongresi, parti üyelerinin katılımıyla Manisa  Öğretmenevi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Genç Parti MKYK Üyesi Adnan Tütüncü, Manisa İl Başkanı Eşref Yolcu, ilçe başkanları, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kokal ve parti üyelerinin katıldığı kongrede, ülke gündemine değinilerek Haziran 2022 tarihinde yapılacak olan seçimin önemine vurgu yapıldı.

“TOPLUM HER GEÇEN GÜN YOKSULLAŞIYOR”

İl Başkanı Eşref Yolcu, kongrede yaptığı konuşmada ülkede yaşanan ekonomik krize dikkat çekti. Toplumun her geçen gün yoksullaştığını ifade eden Yolcu, Genç Parti iktidarında halkın refaha ulaşacağını kaydetti.

YENİ BAŞKANDAN SEÇİM VURGUSU

Kongrede tek listeyle gidilen seçimde üyelerin güvenoyunu alarak Yunusemre İlçe Başkanı seçilen Metin Karacan da, seçime çok kısa bir süre kaldığına işaret ederek “Seçim çalışmalarımıza bugünden itibaren hız vereceğiz. Kapı kapı gezerek parti politikalarımızı anlatacak ve seçimlerde çok iyi sonuçlar alacağız”dedi.

İlçe kongrelerini önümüzdeki günlerde tamamlayacak olan Genç Parti, 20 Kasım 2022 tarihinde ise Manisa il Kongresini gerçekleştirecek.

Metin Karacan

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir