Genç Parti’de il başkanı Eşref Yolcu oldu

 Genç Parti’de il başkanı Eşref Yolcu oldu

Genç Parti Manisa 3. Olağan Kongresi’nde tek aday Eşref Yolcu İl başkanlığına seçildi. Cem Uzan kongreye telekonferansla bağlandı.

Manisa Öğretmen Evi’nde yapılan kongrede partililere konuşan Cem Uzan, Anayasaya göre Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı adayı olamayacağını hatırlatarak “Şimdi Manisa’dayım, yarım saat sonra Antalya’da olacağım. Ondan sonra Zonguldak’ta olacağım. Türkiye’nin her yerindeyiz. Ne mutlu ki bana sizler gibi dava arkadaşlarımla birlikte yürüyorum. Daha seçimler olmadan seçimleri kazanıyoruz. Recep Tayyip Erdoğan’ı emekli ediyoruz. Milletimize Anayasayı öğretiyoruz. Bizim haricimizde kimse sahip çıkmadı Anayasaya. Şimdi bazı partilerin bu konuya sahip çıkmaya başladıklarını görüyoruz. Bu millet düzeni değiştirmekte kararlı. Yüzde 70+, Erdoğan’ı istemiyor. Mart ayında Erdoğan’ı emekli ettiğimizde milletin teveccüğünü hep beraber yaşayacağız. Çünkü bu ekonomiyi biz toparlarız. 31 Ocak 2023’te 5 maddelik bir ekonomi programı açıklayacağım. Üzerinde deli gibi çalışılmış 5 madde. İnsanımıza umut, yaşam, özgürlük ve zenginlik verecek 5 madde. Namus sözü olacak 5 madde. Türkiye ve dünyada başka bir çığır açacağız. Bu millet bunu hakediyor. Duygulanmamak için kendimi zor tutuyorum” dedi.

Kongreye; Genç Parti Genel Başkan Yarıdımcısı Baş Danışman Metin Altmışkara, Genel Başkan Yardımcısı Mert Buruşuk,  seçimden sorumlu genel başkan yardımcısı Fikri Yılmaz ve Ayhan Gelenoğlu’da katıldı.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir