‘Güçlenmeye devam ediyoruz’

 ‘Güçlenmeye devam ediyoruz’

Akhisar 1.Olağan Kongresi’nde konuşan Zafer Partisi İl Başkanı Mevlüt Efe Özer, sinerji yakaladıklarını ve güçlenmeye devam ettiklerini söyledi.

Kadın kolları yöneticisi Gözde Lopoğlu programın açılışını gerçekleştirdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından parti genel sekreteri Mert Gör ve tüm katılımcılar hep beraber andımızı okudu. Manisa il başkanı Mevlüt Efe Özer konuşmasında kongrenin Akhisara , Manisa’ya ve Türk milletine hayırlı olmasını diledi. Ülkedeki kötü gidişin Zafer Partisi ile düzene gireceğini ve kutlu davanın Zafere ulaşacağını belirtti . Akhisar ilçe başkanı Necdet Erikçi konuşmasında , Zafer partisi meşalesini yakan tüm gönül dostlarımız hoşgeldiniz. Yeni bir kuvai milliye hareketi olan Zafer Partisi ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik ve sosyal konulardaki çıkış yoludur. Zafer Partisi kadroları, iktidara gelince mülteci sorunu , ekonomi ve tüm sosyal konulardaki sorunları çözümüne kavuşturacaktır , bundan hiç kimsenin suphesi olmasın. Genel başkanımız ülkemizin geleceği için çok yoğun bir çalışma gerçekleştirmektedir. Bizlerde Akhisar ilçe teşkilatımız ile her gün büyüyen bir aile olarak büyük bir sinerji yakalamaktayız. Günden güne artan katılımlar ile Zafer yolunda güçlenmeye devam etmektedir. Kapımız ‘Ne Mutlu Türküm diyene’ sözünü rahatlıkla söyleyebilecek herkese açıktır. Allah çıktığımız bu kutlu yolda yar ve yardımcımız olsun , hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Daha sonra gerçekleşen seçimde tek aday olarak girdiği seçimde Necdet Erikçi ve yönetim kurulu , katılımcı tüm üyelerin oylarını alarak başkanlığa seçildi.

Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu :

Başkan : Necdet Erikçi

Başkan Yardımcıları:
Alican Lopoğlu
Tuncay Orta
Mert Gör

Asil üyeler:
Serhat Çeler
Mustafa Açıkgöz
Kemal Tekcan
Mustafa Kemahlı
Halil Yiyit
Uğur Çokluk
Samet Karakaş
Yusuf Ayaz Akkuş
Hüseyin Küçük
Behçet Görk
Emre Yılmaz
Berkay Lopoğlu

Program kapanışı ardından yönetim kurulu üyeleri tebrikleri kabul etti. Kongreye Zafer Partisi Manisa İl Başkanlığı, Zafer Partisi Soma İlçe Başkanlığı , Ayyıldız Hareketi Kemalpaşa Teşkilatı da katılım gösterdi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir