Haluk Levent seyirciyle arasına konan mesafeyi kaldırdı

 Haluk Levent seyirciyle arasına konan mesafeyi kaldırdı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu Manisa’da Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Fener Alayı yürüyüşü ve Haluk Levent Konseri ile ikiye katladı. Sahne ile seyircilerin arasındaki boşluğa kızan Haluk Levent soluğu seyircilerin arasında alırken, alana gelen sokak köpeğine sarıldı ve yere uzanarak şarkı söyledi.

Manisa’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinleri Haluk Levent’in halk konseriyle sona erdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından tarihi Sultan Camii önünden başlayan Fener Alayında yüzlerce Manisalı protokol üyeleriyle birlikte ellerindeki meşaleler ve fenerlerle yürürken mehter takımının marşlarıyla coşku iyice arttı.
SAHNEDEN İNİP HALKIN ARASINA KARIŞTI
Cumhuriyet Meydanı önünde son bulan Fener Alayı yürüyüşünün ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz halk konserinde Haluk Levent Manisalı hayranlarıyla buluştu. Birbirinden hareketli şarkılarını sahnede seslendiren Haluk Levent’e Manisalılar da eşlik ederken şehirde adeta yer yerinden oynadı. İzleyenlerle sahne arasının açık olduğunu ve izleyicilerle daha yakında olmak istediğini söyleyen Haluk Levent sahneden inerek seyircilerin arasına karıştı şarkılarını beraber söyledi. İzleyicilerin arasına indiği sırada sokak köpeğini fark eden Haluk Levent, köpeği severek ilgi gösterdi.
Öte yandan Haluk Levent, seyircilerle cep telefonlarının fenerleri üzerinden yaptığı ışık gösterisi ise coşkuyu katladı.
Konserde Haluk Levent’in yanına çıkan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Güzlüğü ve Manisa Vali Yardımcısı Mevlüt Özmen, Manisa’ya özgü çeşitli hediyeler verdi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.