İnsanlar aç ama hissedecek yönetici yok

 İnsanlar aç ama hissedecek yönetici yok

Saadet Partisi Manisa İl Divanı’nda konuşan Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, “İnsanların tencereleri kaynamıyor ama bunu hissedecek yöneticiler yok. Çünkü onlar duble duble maaş alıyorlar” dedi.

Manisa Öğretmenevi konferans salonunda Saadet Partisi Manisa İl Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen İl Divanına Milli Görüşçüler yoğun ilgi gösterdi. Saadet Partisi Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman, “İnsanların tencereleri kaynamıyor ama bunu hissedecek yöneticiler yok. Çünkü onlar duble duble maaş alıyorlar. İhaleler hep bildik insanlara veriliyor. Halka yatırım yerine ranta yatırım yapılıyor. Bunların hepsini değiştirebilmek bizlerin elinde.

Biz gündelik hayaller peşinde değiliz. Burada bu çalışmaları yaparken bir yerlere gelelim, bir makamımız mevkiimiz olsun, bir koltuğumuz olsun, en azından bir yerlerde işimiz olsun manasında biz bu çalışmaları yürütmüyoruz. Diğer taraftan yani şu anda eğer mevzumuz makam mevkii elde etmek, bir yerlerde bir şey bulmak, bir parayı elde etmek olsaydı bunların yollarının nasıl olduğunu da biliyoruz. Ama asla davamızdan vazgeçmeyiz” dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir