İYİ Parti vatandaşa bir dokundu bin “ah” işitti

 İYİ Parti vatandaşa bir dokundu bin “ah” işitti

Manisa’nın cadde ve sokaklarında parti çalışması yapan İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, yüksek enflasyon karşısında alım gücü düşen vatandaşın ekonomideki gidişe isyan ettiğini belirterek, seçimle birlikte bu kötü gidişi tersine çevireceklerini kaydetti.

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik ve ekibi, Manisa sokaklarında esnaf ve vatandaşı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Ekonomik krizden şikayet eden esnaf ve vatandaşı dinleyen Çelik, partisinin ekonomi politikalarını anlatarak seçimle birlikte ülke ekonomisinin düzeleceğini anlattı.

Arda mahallesi, Kumludere Caddesi ve Kafe Sera civarında esnaf ve vatandaşı ziyaret eden Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, halka dokundu bin ah işitti. Yüksek enflasyon karşısında alım gücü günden güne düşen vatandaş ve esnaf, yaşadığı sorunları anlatarak, acil çözüm talebinde bulundu. Sorunları dinleyen Çelik, partisinin ekonomi-politikalarını anlatarak, seçimle birlikte iktidara geldiklerinde ülke ekonomisindeki sorunları çözeceklerini ve halkın refah içinde yaşamasını sağlayacaklarını anlattı.

SAHA ÇALIŞMASINDA İYİ PARTİ’YE 23 YENİ ÜYE 
Sahada yaptıkları çalışma ile ilgili açıklamada bulunan Çelik, şunları söyledi “Hiç üretmeden inşaatla ülke gelişir mi? Son on yılda yatırımlar; taşa, toprağa, çimentoya yapıldı. Köprüler, yollar AVM’ler karın doyurmuyor. Bunlar hizmet değil, rant kapısıdır. Bir yerde ne kadar şantiye varsa, o yerde o kadar rant ve çıkar vardır. Halka hizmet hakka hizmet olduğu için siyaset yaptığımızı hiçbir zaman unutmuyoruz. Bizler makam koltuklarında oturmak için değil, sokakta vatandaşlarımızla bir araya gelerek onların sorunlarına yardımcı olmak için siyaset yapıyoruz. Bu bilinçle her gün sahaya çıkarak vatandaşımızı dinliyoruz. Bu hafta da Şehzadeler ilçemizin güzide mahallelerini ziyaretimizi gerçekleştirdik. Halkımızla, esnaflarımızla bir araya geldik. Görüyoruz ki Manisalılarda İYİ Parti’nin çok büyük bir karşılığı var. Ziyaretlerimiz sırasında 23 cesur yürekli arkadaşımızı üye yaptık, Yapılacak olan ilk seçimde İYİ Parti’nin Manisa’da bayrağı en önde taşıyacağından hiç şüphemiz yok görecekler. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener öncülüğünde milletimiz için çalışmaya, hizmet etmeye gece, gündüz, devam edeceğiz.”dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.