İYİ Partili Eryılmaz’dan MHP’li Öner’e: Seviyesiz, yalancı, ikiyüzlü…

 İYİ Partili Eryılmaz’dan MHP’li Öner’e: Seviyesiz, yalancı, ikiyüzlü…

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, partisi ve kendi hakkında iddialarda bulunan MHP Manisa İl Başkanı Murat Öner’e verdiği cevapta sert bir dil kullandı. Eryılmaz, seviyesiz açıklamalarda bulunduğunu ifade ettiği Murat Öner’i canlı yayında karşılıklı tartışmaya davet etti. 

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, partisi ve kendi hakkında iddiaları ileri süren Murat Öner’e verdiği cevapta sert bir açıklama yaptı.

MHP’li Öner’in İYİ Parti ve Türk milletinin geleceği adına oluşturulduğunu ifade ettiği 6’lı Masa için gerçek dışı söylemlerle iftira attığını ifade etti. Eryılmaz, ayrıca ailesi ve kendisi hakkında usulsüz işlem yaptığı yönünde iddialarda bulunan Öner’e verdiği cevapta şu ifadeleri kullandı “Biz, MHP İl Başkanı sayın Murat Öner’in bu tür seviyesiz açıklamalarına ne yazık ki çok alışığız. Bu zamana kadar yaptığı tüm açıklamalara uzun uzun cevap verdik ama görüyoruz ki kendileri bu cevapları algılama konusunda sorunlar yaşıyor. O nedenle bu açıklamamı kısa ve net yapacağım.

ERYILMAZ’DAN ÖNER’E HODRİ MEYDAN

MHP Manisa İl Başkanı sayın Murat Öner’i, gazetecilerin moderatörlüğünde bir televizyon kanalı veya istediği canlı yayında karşılıklı programa davet eden Eryılmaz şunları söyledi “Ayrıca, hakkımda ortaya attığı ve atacağı asılsız iddialara ilişkin şerefli bir vatandaşın yapacağı gibi cumhuriyet savcılığına giderek suz duyurusunda bulunmasını talep ediyor, bu süreçte kendisine eşlik edeceğimi de ilan ediyorum. Eğer ki bunlardan hiçbirini yapamazsanız, kamuoyu sizin sözünün arkasında durmayan, yalancı, ikiyüzlü ve basiretsiz, “çamur at izi kalsın” siyasetçileri olduğunuzu bir kez daha anlayacaktır.”

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir