Manisa protokolü bayramlaştı

 Manisa protokolü bayramlaştı

Manisa Valiliğince geleneksel bayramlaşma töreni Manisa Polisevi’nde gerçekleştirildi. Bayramlaşmada özellikle iktidar ve muhalefet parti vekillerinin birbirlerine karşı olan soğuk tavrı gözlerden kaçmadı.

Manisa Valisi Yaşar Karadeniz’in ev sahipliğinde yapılan törene, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AKP  MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, AKP  Manisa Milletvekilleri Tamer Akkal, Semra Kaplan Kıvırcık, 1. Komando Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Sebahattin Kalkan, vali yardımcıları, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları, siyasi partilerin il temsilcileri, kurum müdürleri ve STK temsilcileri katıldı. Vali Karadeniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AKP Manisa Milletvekili Murat Baybatur, Tamer Akkal ve Semra Kaplan Kıvırcık ile misafirlerini kapıda karşıladı.

Misafirleri karşılamada yan yana gelen CHP’li Özgür Özel ve AKP’li Murat Baybatur’un birbiriyle konuşmaması ve soğuk davranışları dikkat çekti.
Bayramlaşma programına katılanlara teşekkür eden Karadeniz, Kurban Bayramı tatilinin huzur ve güven içinde geçirilmesini temenni etti.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir