Manisa’da kadın cinayeti: İki eşini daha öldürmüş

 Manisa’da kadın cinayeti: İki eşini daha öldürmüş

Manisa’da birlikte yaşadığı kadını darbederek öldürdükten sonra metruk bir binanın girişine gömdüğü iddiasıyla gözaltına alınan Necati A. isimli şüpheli tutuklandı. Katilin daha önce de evli olduğu iki kadını öldürdüğü ve şartlı tahliye edildiği ortaya çıktı. 

Saruhanlı ilçesinde, birlikte yaşadığı Mutulu M.’yi darbederek öldürdükten sonra metruk bir binanın girişine gömdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan 65 yaşındaki Necati A. tutuklandı.

Kadının birlikte yaşadığı Necati A. gözaltına alındı. İfade işlemleri sonrası adliyeye sevk edilen Necati A. tutuklandı.

Necati A.’nın ifadesinde, akşam evine gittiğinde Mutlu M.’yi ölü bulduğunu, daha önce cinayet işlediği için kimsenin kendisine inanmayacağını düşündüğü için durumu polise bildirmediğini, el arabasıyla taşıdığı cansız bedeni evinin yaklaşık 50 metre ilerisindeki metruk binanın girişine gömdüğünü söylediği öğrenildi.

DAHA ÖNCE İKİ KADINI KATLETMİŞ

Necati A.’nın, 1984 yılında ilk eşi Emine A.’yı bıçaklayarak, cezaevinden tahliye olduktan sonra da 2003 yılında ikinci eşi Fatma A.’yı yakarak öldürdüğü ortaya çıktı. Failin, 2 yıl önce pandemi sürecinde şartlı tahliye edildiği, yaklaşık 1 aydır Mutlu M. ile dini nikahlı yaşadığı öğrenildi.

Daha önce evli olduğu iki kadını öldüren Necati A.’nın şartlı tahliye edilmesi sosyal medyada tepki çekti. Bir Twitter kullanıcısı, “Ölen öldüğüyle kalıyor. Öldüren serbest bırakılarak öldürmenin suç olmadığını sanarak öldürmeye devam ediyor. 2 can alan üçüncünün dördüncünün canını alması gayet normal. Normal olmayan ceza alması” dedi. Bir diğeri de “Kaç kadın daha öldürürse salmazlar acaba” diye sordu.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir