Manisa’da konuşan Ümit Özdağ: Türkiye uyuşturucuda hedef ülke

 Manisa’da konuşan Ümit Özdağ: Türkiye uyuşturucuda hedef ülke

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türkiye’nin uyuşturucuda hedef ülke yapıldığını, Afganistan ve Suriye’den değişik uyuşturucuların Anadolu’ya yayıldığını söyledi.

Tunay Aktaş

MASKİ İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda ‘Gençliğin Zaferi’ programında konuşan Ümit Özdağ, “13 milyon insan 12 senede Anadolu’ya göç etti. Dünyanın bir çok kesiminden 13 milyon insan. 7 milyon Suriye’den 2 milyonu Afrika’dan 2 milyonu Afganistan’dan. Ondan sonra sırayla; Irak, İran, Libya, Mısır ve Pakistan olmak üzere devam ediyor. Ve göç devam ediyor. Henüz bitmedi. Her gün doğu sınırlarımızın değişik bölgelerinden ülkemize 2500-3000 bin kişi giriyor. Çok hızlı bir örtülü istila altındayız. Ordumuz savaş kaybetmeden ülkemiz adım adım işgal ediliyor. Türkiye’nin dünyanın lunaparkı olmadığını, Türk milletinin vatanı olduğunu ve bu vatanı da hiç kimseyle paylaşma niyetinde olmadığımızı Zafer Partisi’ni kurarak Türkiye’ye gösterdik. Dünyaya da gösterdik. 1 sene içerisinde 13 milyon sığınmacı ve kaçağı vatanlarına ‘Anadolu Kalesi’ projesiyle geri yollayacağız.

Türkiye artık uyuşturucuda hedef ülke, transit ülke değil. İstanbul’da kullanılan uyuşturucu Amsterdam ve Berlin’de kullanılan uyuşturucudan daha fazla. Özellikle Afganistan ve Suriye’den değişik uyuşturucuların Anadolu’ya girdiğini ve yayıldığını biliyoruz. Sadece uyuştucudan sorumlu müsteşarlık kuracağız. Uyuşturucu baronları İçişleri Bakanı’yla fotograf çekilemeyecek. Çünkü hapishanede olacaklar” dedi.

“ERDOĞAN SIFIRLAMAYA ÇOK ALIŞIK”

Recep Tayyip Erdoğan’ın Mayıs ayında gerçekleştirilecek olan seçimlerde tekrar aday olup-olmaması tartışmasına yönelik parti binasında yaptığı açıklamada ise Özdağ, Türkiye’nin artık Erdoğan’ı aşması gerektiğini belirterek Erdoğan’ın aday olamayacağını dile getirdi. Özdağ, “2 defa cumhurbaşkanlığı yaptı. Şimdi Erdoğan diyor ki, ‘Biz 2017 yılında sıfırladık’. Zaten Erdoğan sıfırlamaya çok alışık, her şeyi sıfırlıyor. Paraları sıfırladılar. Şimdi tarihi sıfırlıyorlar. Ama Anayasa hukuku açısından bakarsanız Erdoğan bir daha Cumhurbaşkanı olamaz” dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir