Manisa’da Millet İttifakı seçim güvenliği yol haritasını çıkardı

 Manisa’da Millet İttifakı seçim güvenliği yol haritasını çıkardı

Millet İttifakı Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan yardımcıları, seçim güvenliği için bir araya gelerek sandık öncesi ve sonrası için yol haritasını çıkarttı.  

Millet İttifakı Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan yardımcıları, 6’lı Masa toplantılarının alt komisyonu kapsamında CHP Manisa İl örgütünün ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Toplantıya CHP Manisa İl Başkan Yardımcısı Av. Yiğit Can Özcan, Deva Partisi İl Başkan Yardımcısı Av. Süleyman Şahin, Gelecek Partisi İl Başkan Yardımcısı Av. Hakan Zeylan, İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Gültekin Aşçı katıldı. Saadet ve Demokrat Parti temsilcileri mazeretleri nedeniyle toplantıya katılmadı.

Seçim güvenliğinin tüm aşamalarıyla görüşüldüğü toplantıda geçmiş seçimlerde görülen eksiklikler tartışılarak eksikliklerin giderilmesi ve seçim günü ve öncesinde yapılacaklar konusunda kararlar alındı. Millet İttifakı’nın Manisa bileşenlerini oluşturan partilerin il başkan yardımcıları bir sonraki toplantıyı Deva Partisi’nde gerçekleştirecek.

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir