Manisa’da uyuşturucu operasyonu: 3 zehir taciri yakalandı

 Manisa’da uyuşturucu operasyonu: 3 zehir taciri yakalandı

Son aylarda emniyet ve jandarmanın yaptığı operasyonlar ile Manisa’da uyuşturucu ticareti ve kullanımı ile ilgili tablo dikkat çekiyor. Neredeyse hergün bir uyuşturucu olayının ortaya çıkarıldığı operasyonlar önümüzdeki tehlikeyi gözler önüne seriyor. Manisa Emniyeti’nin bugün Yunusemre ilçesinde yaptığı çalışma sonucunda 3 uyuşturucu taciri daha yakalanarak cezaevine gönderildi.

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Şehzadeler ve Yunusemre ilçelerinde uyuşturucu tacirlerine yönelik yapılan çalışmalarla çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken 3 kişi de tutuklandı.

KİŞİYİ ÖLÜME GÖTÜREN METAMFETAMİN ELE GEÇİRİLDİ 
Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik Şehzadeler ilçesinde yaptığı uygulamada şüphe üzerine durdurulan şahsın üzerinde arama yaptı. Yapılan aramada 3 parça halinde 6,64 gram metamfetamin maddesi ele girilirken 2 kişi de gözaltına alındı. Şüphelilerden O.S.A., şahıs uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Öte yandan İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından şüphe üzerine durdurulan araç içerisinde yapılan aramalarda 72 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan gözaltına alınan şüpheliler M.Ş. ve A.K. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir