Manisa’da uyuşturucudan 2 tutuklama

 Manisa’da uyuşturucudan 2 tutuklama

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü’nün Alaşehir ve Soma’da yaptığı operasyonlarda uyuşturucu madde ticareti yapan 2 zehir taciri tutuklandı. 

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü, Soma ve Alaşehir ilçelerinde yapılan uyuşturucu operasyonları ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Yapılan çıklamada Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerinin  uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yürütülen çalışmalar kapsamında şüpheli H.Z. (30) adlı şahsın üzerinde, aracında ve ikametinde yapılan aramalarda; 27 gram Esrar maddesi, 10 gram Metamfetamin maddesinin ele geçirildiğini belirtti. Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan gözaltına alınan H.Z. sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

METAMFETAMİNLE YAKALANDI

Alaşehir Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerinin yaptığı operasyonda ise durdurulan 1 şahsın  üzerinde yapılan aramada 17,6 gram Metamfetamin maddesinin ele geçirildi. Uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan gözaltına alınan i M.K.(34) isimli zehir taciri adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir