MANİSALILARDAN AKŞENER’E: “KURTAR BİZİ ABLA”

 MANİSALILARDAN AKŞENER’E: “KURTAR BİZİ ABLA”

İYİ PARTİ LİDERİ AKŞENER’DEN MANİSA’DA YOĞUN PROGRAM

MANİSALILARDAN AKŞENER’E: “KURTAR BİZİ ABLA”

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Manisa’nın 3 ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi. Salihli, Gölmarmara ve Soma ilçelerini ziyaret eden Genel Başkan Akşener, “Her birini buraya benim gibi getirteceksiniz. El ele vereceğiz sizinle beraber. Ve bütün o ağaları, bütün muhteremleri karşınızda, ben başta olmak üzere, durduracağız. El ele vereceğiz ve bu harami düzeni birlikte yıkacağız” dedi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Manisa’nın Salihli, Gölmarmara ve Soma ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

İlk olarak Salihli ilçesinde halkla bir araya gelen Genel Başkan Akşener’e vatandaşlar, “7 tane ineğimi kestirdim. Yem alamadım yem… 30 lira mazot, ne yapacağız biz? Öldük artık. Kurtar bizi Meral abla” diye seslendi.

“HARAM OLSUN”

Akşener konuşmasında, “El ele vereceğiz sizinle beraber. Ve bütün o ağaları, bütün muhteremleri karşınızda, ben başta olmak üzere, durduracağız. El ele vereceğiz ve bu harami düzeni birlikte yıkacağız. Senin çocuğun 92 puan alıp atanamamışken, mülakatta elenmişken; yanında AK Partili dayısı olan gencin 58 puanla atandığının bilgisini alıyorum. Senin çocuğun mutsuzken 5 maaşlı danışmanlar var. 10 maaşlı danışmanlar var. Haram olsun, zıkkım olsun. 4 yıl okumuş üniversite mezunu evladın iş bulamadığı için, atanamadığı için, büyük şehirlerde motokurye olmak için ehliyet almaya gayret ederken; 5 maaş alan, hiçbir iş yapmayan, yan gelip yatan danışmanlar var bu ülkede. Az kaldı. Birlikte el ele verip bu harami düzeni beraber yıkacağız” dedi.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, konuşmasının ardından esnafları gezdi. Akşener, Salihli’de ziyaret ettiği bir dükkanda çalışan genç kadının annesini arayarak görüntülü görüşme gerçekleştirdi ve hal hatır sordu.

GENEL BAŞKAN AKŞENER’DEN GÖLMARMARA GÖLÜ İÇİN SÖZ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Salihli programının ardından Gölmarmara’ya gitti.

Akşener burada ilk olarak Gölmarmara Gölü ile sınır olan Tekelioğlu Mahallesi’ndeki kadınlarla buluştu ve Gölmarmara Gölü’nün yok olmaması için konuyu TBMM Grup Toplantısı’na taşıyacağını belirterek, “İktidar olduğunuzda söz veriyorum ki bu gölü eski güzelliğine kavuşturacağız” dedi.

Genel Başkan Akşener, Gölmarmara Gölü’nde yaptığı incelemeler ardından ilçe merkezinde halka hitap etti ve esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

SOMA’DA ESNAF VE ŞEHİTLİK ZİYARETİ

İYİ Parti lideri Akşener’in son durağı Soma ilçesi oldu. Soma’da esnafları ziyaret eden ve vatandaşların sorunlarını dinleyen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, programının ardından Soma Maden Şehitliği’ne giderek maden faciasında hayatını kaybeden 301 şehidin anısını yaşattı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Manisa programı, Soma Maden Şehitliği ziyaretiyle son buldu.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir