Memleket Partisi’nde deprem: 6 yönetici istifa etti

 Memleket Partisi’nde deprem: 6 yönetici istifa etti

Memleket Partisi yönetiminde Parti Sözcüsü Gaye Usluer ve Genel Sekreter Hakkı Akalın’ın da aralarında bulunduğu 6 isim istifa etti.
Muharrem İnce’nin Genel Başkanı olduğu Memleket Partisi’nin yönetim kademesinde istifalar yaşandı. Aralarında Memleket Partisi Genel Sekreteri Hakkı Akalın ve Parti Sözcüsü Gaye Usluer’in de bulunduğu 6 isim partilerinden istifa etti.
Partiden istifa edenler şöyle:
Memleket Partisi Genel Başkan Vekili ve Parti Sözcüsü Prof. Dr. Gaye Usluer, Memleket Partisi Genel Sekreteri Prof. Dr. Hakkı Akalın, Memleket Partisi Parti Meclisi-Danışma Kurulu Üye ve Memleket Partisi Kurucu Üyesi Meryem Şengül Kala, Memleket Partisi MYK Üyesi ve Parti Genel Saymanı Serkan Ufuk Akgün, Memleket Partisi MYK Üyesi Prof. Dr. Ali Rıza Büyükuslu ve Memleket Partisi Parti Meclisi Üyesi-Memleket Partisi Kurucu Üyesi Dr. Oğuz Giray.
Gazeteci Gürkan Hacır’ın Twitter hesabından yaptığı açıklamaya göre, Parti Sözcüsü Gaye Usluer de partisinden istifa ettiğini doğrularken kararının gerekçelerini sosyal medya hesabından duyuracağını söyledi.

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir