MHP Manisa İl Başkanlığına Cüneyt Tosuner atandı

 MHP Manisa İl Başkanlığına Cüneyt Tosuner atandı

Kasım ayında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Murat Öner’den boşalan MHP Manisa İl Başkanlığı görevine genel merkez tarafından Cüneyt Tosuner atandı.

Geçirdiği kalp krizi sonucu Kasım ayında yaşamını yitiren Murat Öner’den boşalan MHP Manisa İl Başkanlığı görevine genel merkez tarafından atama yapıldı. Kasım ayından beridir boş olan MHP Manisa İl Başkanlığına Cüneyt Tosuner atandı. Cüneyt Tosuner’in atama yazısı MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın tarafından bildirildi.

Atanmasının ardından yazılı bir açıklama yapan MHP’nin yeni İl Başkanı olan Cüneyt Tosuner,  kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür etti. Tosuner “Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin takdir ve tensipleriyle, Genel Başkan Yardımcımız E. Semih Yalçın’ın bildirimiyle Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Bugün, Bismillah deyip, teslim aldığımız bayrağı, yere düşürmeden, kirletmenden ve lekeletmeden götürebildiğimiz yere kadar Allah’ın izniyle götüreceğiz.Milliyetçi Ülkücü Hareketin gür sesini şehzadeler şehrimiz Manisa’mızdan haykıracağız. Milliyetçi Ülkücü Hareketin her bir ferdini ve bütün Manisalı hemşehrilerimi bu kutlu yolda bizlerle birlikte yürüyerek bir olmaya, iri olmaya, diri olmaya davet ediyorum.  Şerefli bayrağımızın taşıyıcısı, kutlu davamızın bekçileri olarak, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin liderliğinde, ülke ve ülkü sevdalısı mensuplarımızla ‘2023 Lider Ülke Türkiye’ mefkûresi doğrultusunda gece gündüz çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir