MHP Manisa’da miting yapıyor

 MHP Manisa’da miting yapıyor

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, 2023’te yapılacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimleri dolayısıyla teşkilatlarını harekete geçirdiklerini ve 23 Ekim’de Manisa’da miting yapacaklarını söyledi.

23 Ekim’de ise Manisa’da açık hava toplantılarını gerçekleştireceklerini belirten MHP’li Yalçın, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Millî mutabakata dayalı Cumhur İttifakı’nın 2023 seçimlerinde zafere ulaşması bir zaruret olmuştur. O bakımdan MHP, her seçim döneminden daha büyük heyecan ve coşkuyla, daha kavi bir imanla seçim çalışmalarını yürütmektedir” dedi.

‘KÖYÜM BENİM SOHBETLERİ’

Açıklamasında, 8 Ekim’de “Adım Adım 2023; ‘Köyüm Benim’ Sohbet Toplantıları” temalı köy ziyaretlerine başlayacaklarını da belirten Yalçın, “Gayemiz, saha çalışmalarını köylerimize kadar genişleterek ulaşılmadık kimse bırakmamak, partimizle Cumhur İttifakı’nın 2023 ve sonrasına dönük vizyon ve misyonunu vatandaşlarımızla paylaşmak, Türkiye’yi çıktığı aydınlık yoldan döndürmek ve kutlu yürüyüşten vazgeçirmek isteyen zillet ittifakının karanlık yüzünü milletimize ısrarla, sabırla anlatmaktır” dedi.

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir