MHP yöneticileri İYİ Parti’ye geçti

 MHP yöneticileri İYİ Parti’ye geçti

MHP Yunusemre İlçe Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi istifa ederek İYİ Parti’ye geçti. İYİ Parti’ye katılan Sedat Eroğlu ve Yaşar Önal, “Çok yabancı bir yerde değiliz, dostlarımızın yanındayız” dedi.

Milliyetçi Hareket partisinden istifa ederek İYİ Parti’ye katılan Sedat Eroğlu ve Yaşar Önal yaptıkları açıklamada, “Parti değiştiriyoruz gibi algılanıyor ama aslında büyük çoğunluğun olduğu yerdeyiz. Fikrimizi, zikrimizi asla değiştirmiyoruz, sadece partimizin adı değişiyor. Bizim  herkesin siyasi fikrine saygımız var. Bu bir gönül hareketi. Buradaki dostlarımızla birlikte olmak istedik. Çok yabancı bir yerde değiliz, dostlarımızın yanındayız. Bundan sonraki siyasi hayatımızı İYİ parti çatısı altında devam ettireceğiz. Bu bir gönül ayrılığı değil sadece adımlarımızı farklı yönde atmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

“ÜLKEMİZ İÇİN BİR ARAYA GELDİK”

Rozetleri takan İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik, “Bizleri yüreklendiren, cesaretlendiren bir kadın olarak mevcut gidişata karşı dur diyebilen Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e güç vermek, destek vermek adına, hep birlikte bir araya geldik. Her zaman ifade ediyoruz; çok değişik siyasi görüşten insanlar bir araya geldi. Bir araya gelmemizdeki temel sebep ülkemizdir. Bu ülke için bu gün hepimiz bir araya gelmiş bulunmaktayız. Bu gün partimize güç katan Sedat Eroğlu ve Yaşar Önal kardeşlerimizi tebrik ediyorum.  dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir