MHP’nin milletvekili adayıydı! Coşkun, İYİ Parti’ye geçti

 MHP’nin milletvekili adayıydı! Coşkun, İYİ Parti’ye geçti

2015 yılında yapılan genel seçimde MHP’den 4. Sıra milletvekili adayı olan Yaşar Coşkun, İYİ Parti’ye katıldı. Coşkun’un rozetini, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, makam odasında taktı.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) eski Başkanı, MASKİ eski Genel Müdürü Yaşar Coşkun, İYİ Parti’ye katıldı. Coşkun, 2015 yılında yapılan genel seçimlerde MTSO’dan istifa ederek MHP’den 4. sıra milletvekili adayı olmuştu.

Yaşar Coşkun, İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, eski Manisa Milletvekili Mustafa Enöz ve iş insanı Onur Baylan ile birlikte İYİ Parti Genel Merkezi’ne giderek Genel Başkan Akşener’i makamında ziyaret etti. Yapılan görüşme sonrasında Yaşar Coşkun’a parti rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

COŞKUN’DAN CUMHURİYET VURGUSU

Yaşar Coşkun ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, Türkiye’nin aydınlık geleceğini yeniden inşa etmek için Cumhuriyet temelleri yolunda politikalar üreten İYİ Parti ile siyaset arenasında bulunmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduğunu belirtti. Coşkun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz da, şehrin tanınan ve sevilen iş insanı Yaşar Coşkun’un İYİ Parti’ye katılmasıyla Manisa İl Teşkilatı’na büyük bir güç kazandırdığını belirtti ve, “Türkiye’nin yarınları, çocuklarımızın geleceği için hep birlikte İYİ’lerin yanında mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir