MTSO’da Yılmaz yeniden başkan: ‘Ağır bir yük aldık’

 MTSO’da Yılmaz yeniden başkan: ‘Ağır bir yük aldık’

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu seçimlerinde 63 Meclis üyesinin tamamının oylarını alan Mehmet Yılmaz, bir kez daha başkan seçildi. Yılmaz, “Ağır bir yükümlülük aldığımızın farkındayız. Üyelerimizle birlikte sanayisi ile, tarımı ile, turizmi ile büyüyen bir Manisa için hep birlikte çalışacağız” dedi. Mehmet Yılmaz’ı ilk tebrik eden TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu oldu.

Manisa iş dünyasının merakla sonucunu beklediği seçimlerden başarıyla ayrılan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Manisa’ya ve Manisa iş dünyasına yakışan bir seçim maratonunu başarıyla tamamladıklarını açıkladı. Manisa için azim ve gayretle çalışma heyecanı içerisinde olduklarını belirten Yılmaz, “Sanayici, tüccar ve iş insanları seçimlerimizde bizlere gösterdikleri teveccühü ile geçtiğimiz dönem Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı hizmetlerin devamı noktasında bizlere daha fazla çalışma mecburiyeti yüklemiştir” dedi.

“KAZANAN MANİSA OLMUŞTUR”

Yılmaz, “Yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımla birlikte üyelerimizin bize gösterdiği güvenin ve desteğin önemini, değerini biliyoruz. Tüm üyelerimizi kucaklamak zorundayız. Ağır bir yükümlülük aldığımızın farkındayız.  32 yıllık tecrübemle birikimimle bu sorumluluğu yönetim kurulu arkadaşlarım ve meclis üyelerimizle birlikte başarılı hizmetlerimizi sürdüreceğimize inanıyorum. Üyelerimizle birlikte sanayisi ile, tarımı ile, turizmi ile büyüyen bir Manisa için hep birlikte çalışacağız. Bu anlayış ve duygularla; Seçim sürecinde beraber çalıştığımız arkadaşlarımıza, oy veren, vermeyen, kapısını ve gönlünü bize açan odamıza kayıtlı tüm üyelerimize tüm Manisalı hemşerilerimize teşekkür ediyor, İlimiz iş dünyasına sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Kazanan Manisa olmuştur’ dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir