CHP’li Arcak:Muradiye OSB’de azgın azınlık güç savaşında

 CHP’li Arcak:Muradiye OSB’de azgın azınlık güç savaşında

CHP’li Arcak, Muradiye OSB’de kamulaştırma ile ilgili usulsüz işlemler için bakanlığın müfettiş gönderdiğini belirterek, “Bir avuç azgın azınlığın akçeli işlerdeki güç savaşlarına şahit oluyoruz. Takipçisiyiz”dedi.

CHP Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak, Muradiye Organize Sanayi Bölgesi’nde yaşanan usulsüz işlemler ve buna bağlı yaşanan gelişmelerle ilgili şu açıklamada bulundu “Manisa’da bir süredir devam eden ve son günlerde iyice ayyuka çıkan bir avuç azgın azınlığın akçeli işlerdeki güç savaşlarına şahit oluyoruz! Muradiye Organize Sanayi Bölgesi’nin yarın yapılmak istenen olağanüstü Başkanlık seçim toplantısının son dakika iptal edildiğini öğrendik.

BAKANLIK USULSÜZ İŞLEMLER İÇİN MÜFETTİŞ GÖREVLENDİRDİ 

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın, yapıldığı iddia edilen usulsüz işlemlerle alakalı müfettiş görevlendirdiği de gelen bilgiler arasında. Bu güç savaşının kazananı kim olacak bilmiyoruz ama kaybedeni vatandaş olacak bunu çok iyi bilmekteyiz! Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Mehmet Yılmaz’ın da konunun takipçisi olduğunu biliyoruz. Biz de Cumhuriyet Halk Partisi olarak süreci yakinen izliyoruz. Önümüzdeki günlerde yaşanacak olan gelişmelerle alakalı detaylı açıklamamızı yapacağız. Hiçbir vatandaşımızın mağduriyet yaşamaması için, gerçekleşen güç savaşının sonuna kadar takipçisi olacağız.”

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir