Özdağ: Muhalefetin içinde iktidarın adamları var

 Özdağ: Muhalefetin içinde iktidarın adamları var

Muhalefetimsi yandaş olarak birçok muhalif noktada bu kişilerin olduğunu söyleyen Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, “Aslolan velinimete hizmettir. Açık ya da gizli” dedi.

 

Twitter üzerinden açıklamalar yapan Selçuk Özdağ, “Bu ve bunun gibi konjonktürel muhalifler; her ne kadar dilleri ile söylemek cesareti gösteremeseler de, tavr-ı halleri ile “bizler Erdoğan’dan razıyız o bizim hayat iksirimiz” derler. Muktedir kişi yandaşların olduğu kadar muhalefetimsi olanların da velinimetidir aslında. Ara sıra bunları dövse de el altından onların da derd-i maişetini görür gözetir”

‘İKTİDARIN FASON ÜRETİMLERİ’

Özdağ, “Bu kişiler ekmeğini yedikleri  bu insana ihanet etmezler. Ama onun yanında da görünmek istemezler. Zira bu taraftan da gazı alınması gerekenleri ütecek ve nemalanacak bir nasipleri var ki asıl görevleri de tam olarak budur. Muhalefeti karşı tarafa yakınlaştırmamak, iktidar cenahının da uyanmamasını temin etmek. İşte bu yüzden ülkeyi bu hale getiren gerçek sorumlu yerine mevcut oyunu bozmak isteyen A.Davutoğlu, Babacan gibi özeleştiri yapan dürüst siyasetçilere saldırıyorlar. Niye? Çünkü asıl olan velinimete hizmettir. Açık ya da gizli. İktidarın fason üretim siyasetçileri, fason üretim gazetecileri, fason üretim anketçileri, fason üretim stk’lar…Sizi gidi muhalefetin içinde muhalefete muhalefet eden yandaşlar sizi” dedi. Tunay Aktaş

 

 

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.