Özel’den adaylık açıklaması: Gönlümüzden geçen Kılıçdaroğlu’dur

 Özel’den adaylık açıklaması: Gönlümüzden geçen Kılıçdaroğlu’dur

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, cumhurbaşkanlığı için gönüllerinden geçen adayın Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu kaydetti.

CHP Manisa İl Başkanlığı’nca düzenlenen bayramlaşma törenine katılan, CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, cumhurbaşkanlığı için gönüllerinden geçen adayın Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi.

“Bizim ilan ettiğimiz aday Türkiye’nin 13’üncü cumhurbaşkanı olacak”

Özel, Millet İttifakı’nın gelecek seçimlerdeki cumhurbaşkanı adayının kim olacağı yönündeki tartışmalara değinerek “Biz adayımızı önümdeki süreçte uzlaşı ile ve Türkiye’yi bu cendereden kurtaracak, her türlü mutabakatı sağlayarak belirleyeceğiz ve ilan edeceğiz. Bizim ilan ettiğimiz aday Türkiye’nin 13’üncü cumhurbaşkanı olacak. Burası Cumhuriyet Halk Partisi, burası baba ocağı.

“Genel başkanımız arzu ederse”

Bizim gönlümüzden geçen aday, Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’dur. Bu süreçte eğer Sayın Genel Başkanımız arzu ederse, anketlerin sonuçları bu seçimi kazandığımızı gösterirse ve kendisinin hassasiyet duyduğu altılı mutabakat masası ortak adaylıkta genel başkanımız üzerinde mutabakata varırsa bundan en çok Cumhuriyet Halk Partililer memnun olur, Türkiye de fayda görür.”dedi.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.