Özel’den Soylu’ya: Canın cehenneme

 Özel’den Soylu’ya: Canın cehenneme

CHP’li Özgür Özel, “Kılıçdaroğlu’nun aklı, FETÖ’nün aklıdır, Amerika’nın aklıdır” notuyla video paylaşan İçişleri Bakanı Soylu’ya verdiği cevapta “FETÖ’nün de senin de canın cehenneme” dedi.

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, katıldığı bir televizyon yayınında yaptığı açıklamaları “Kılıçdaroğlu’nun aklı, FETÖ’nün aklıdır, Amerika’nın aklıdır. Yalanlarını ve iftiralarını yanına bırakmayacağız” notuyla paylaşan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Videoda, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ‘FETÖ’cülükle’ suçlayan Soylu’ya, paylaşımını alıntılayarak yanıt veren Özel, “FETÖ’den ilk siyasi ihraç!!! FETÖ’nün finansmanı ile 51 il gezip 2010 referandumunda Evet’e çalışıp Demokrat Parti’den ihraç edildin sen!

İçi boş kırmızı kitap şantajlarına pabuç bırakmayız. FETÖ’nün de senin de canın cehenneme. Yalanların ve iftiralarında boğulacaksın!!!” ifadelerine yer verdi.

Süleyman Soylu, katıldığı programda elindeki kırmızı dosyayı göstererek, “Bu bir FETÖ roman, bu dosya açılacak” demişti.

Benzer Haberler

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir